cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

EXYNOS MU SNAPGRODONMU ISLEMCI OALARAK

(Topic created on: 06-01-2022 06:55 AM)
204 Views
520177
Active Level 4
Options
Diğer

EXYNOS MU SNAPGRODONMU ISLEMCI OALARAK

6 Comments
NickChicken
Active Level 4
Diğer
Son zamanlarda Exynos, Snapdragon'a yaklaşmış olsa da bi' Snapdragon etmiyor maalesef.
Berke_S9
Active Level 7
Diğer
Tabiki de snapdragon. Exynos'un kronik hatalari daha fazla
narcosis
Expert Level 5
Diğer
Sd daha iyi ama bazi modellerde de exynos çok güzel çalışıyor örneğin benim s10+ ta muazzam yani cihaz 60hz lakin 120hz gibi girişler geçişler harika

S21 var arkadaşimda onunda harika performansi var
ben006
Expert Level 5
Diğer
Amiral gemilerinde daha az sorun oluyor ama orta sekmen tellerde ise o sorunlar cok fazla oluyor exynos
narcosis
Expert Level 5
Diğer
Doğru diyorsun.
TabS7ege
Active Level 8
Diğer
Bugüne kadar birçok farklı telefon ve işlemci markası kullandım. İntel, snapdragon, mediatech, exynos ve adı sanı çok bilinmeyen ve benim de aklımda olmayan birkaç model daha. En uzun deneyimim exynos işlemciler de oldu. S3 mini zamanından beri aralıklı şekilde Samsung cihaz kullandım. Eskiden şarj konusunda kötü olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Şimdilerde şarj konusunda çok geliştiler ancak yük altına girdiği zaman diğer işlemcilere göre çok çabuk performans kaybı yaşıyor ve ısınıp daha çok enerji tüketiyor. Sırf bu olay yaşanmasın diye oyunlarda performans kısıtlayıcı programı da bu yüzden getirmişlerdi ama yine de pek işe yaramadı. Isınması daha uzun sürse de performans kendi kendine düşürülüyor. Yeni bir ayar sayesinde bu özellik kapanıyor ama busefer de eski haline dönüyor. Yani kısaca tavsiyem snapdragon olacak. Ağır oyunlar oynamayan biriysen exynos sıkıntı çıkarmayacak.