cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Dokunma hassasiyeti modu

(Topic created on: 06-04-2023 10:28 PM)
210 Views
tolgaS20FE
Expert Level 1
Options
Diğer
Biliyorsunuz dokunma hassasiyeti modu nun görevi eğer ekranda bir koruma camı varsa bu özellik sayesinde dokunma hassasiyeti ni daha hassas yapıyor ve dokunmada herangi bir sorun olmuyor benim merhak ettiğim yağmurlu havalarda da bu özellik işe yararmı yağmur yağdı zaman ekran sulanıyor ve dokunmatik zar zor algılıyor acaba bu özellik buna ek olarak yardımcı olurmu ayıreten tek yağmurlu havalarda değil ekran yağlı olduğunda yada tozlumsu kuru gibi vesaire içinde soruyorum
Not: koruma camı kullanmıyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Diğer
Hayır ekrana gelen su bunu açsanız dahi işlemez suyu maalesef ekranlar cilt gibi veya nesne gibi algılıyor o yüzden yani dokunma hassasiyetini artır diyince işe yaramaz o özellik kırılmaz cam olunca kullanmak için

View solution in context

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Bunu Bence deneyerek en iyi şekilde anlayabilirsin şöyle yap mesela temiz bir suyla elini ıslat birkaç damlalık suyu da telefonun etrafına getir Özellikle de cam kısmına Dokunma hassasiyeti özelliğini de aç bunu yapmadan önce Öyle bir dene bak işe yarayacak mı yaramayacak mı diye mantıken benim düşünceme göre yaraması lazım
ÖzcanA24
Active Level 7
Diğer
Abartıp suyu fazla atmasın telefon gider yoksa
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Evet olabilir.
0 Likes
ÖzcanA24
Active Level 7
Diğer
Başka marka telefonlarda eldiven modu vardı ama bu hassasiyet aynı görevi görür mü bilmiyorum ekran koruyucu kullanıyorum hassasiyet sorunu yaşamıyorum.
Solution
Diğer
Hayır ekrana gelen su bunu açsanız dahi işlemez suyu maalesef ekranlar cilt gibi veya nesne gibi algılıyor o yüzden yani dokunma hassasiyetini artır diyince işe yaramaz o özellik kırılmaz cam olunca kullanmak için