cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Dikkat

(Topic created on: 12-15-2022 07:17 PM)
225 Views
tolgaS20FE
Expert Level 1
Options
Diğer

Arkadaşla daha demin gönderimi sildiler çünkü kuralları ihlal ettim ama bu sefer ihlal etmeden açıklıcam

Evet arkadaşlar telefonuzu servise vermeden önce lütfen önemli kişisel verilerinizi şifreleyin örnek fotharaf vb.gibi Evet benimde başıma gelmişti gizlice galerime girdiler tabiki yanlış anlamayın bütün servis böyle değil ama aralarında kötü niyetli arkadaşlar da var ama bu gönderim herhangi bir servisi kötüleme amacıyla açılmamıştır modların dikkatine tamamen insanları bilinçlendirmek için açılmıştır 
5 Comments
Cosmosium
Expert Level 1
Diğer
Eğerki tefonun da fiziksel hata varsa şifre vermeye gerek yok . Ayriyeten bu tür konularda hesaplarınız ve kişisel verileriniz oradakiler tarafından çalışabilir. Bu yüzden telefonu bilgileri yedekleyip telefonu vermek daha mantıklı olur .
Selanikli
Active Level 10
Diğer
Servise telefonumuzu bıraktığımızda şifremizi istiyorlar. Bu büyük bir güvenlik açığı bence.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Yeni gelen bakım modu çok güzel oldu bu sorun ortadan tamamen kalkacak, umarım bir çok cihaza gelir 😊
Anonymous
Not applicable
Diğer
Eski telefonumu verecekken fabrika verilerine sıfırlamıştım
tolgaS20FE
Expert Level 1
Diğer
İyi yapmışsın bende önemli uygulamalara şifre koymuştum ve adam şifreyi yanlış girince adamın fotharafını çekmiş telefon otomatik