cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Diğer cihazımda aldığım ekran süresi 📱👇

(Topic created on: a month ago)
224 Views
Tolgaa94
Expert Level 5
Options
Diğer
Redmi 12C de aldığım aktif 
Ekran açık süresi sizce nasıl? 

maalesef Samsung cihazlarda olduğu gibi çok detaylı bir 
pil verisi sunmuyor

image

10 Comments
Diğer
Bence gayet güzel, hatta Samsung dan biraz daha uzun bir pil ömrü sunuyor galiba
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
nispeten öyle evet
kinggalaxyy
Active Level 6
Diğer
Samsung dan da hangi cihazdan ?
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
Samsung'un her cihazı için konuşamam tabii ki de her cihazı kadar iyi değil ama benim kullandığım a14'ten iyi onu söyleyebilirim belli noktalarda
0 Likes
halilSM-A346E
Active Level 7
Diğer
Cihaz nasıl ısınma kasma oluyor mu 4 GB Ram yeterli mi bide hızlı şarj desteği yok sanırım uzun sürmüyor mu sarj etmek yoksa hızlı adaptör mu kullanıyorsunuz
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
ısınma sorunu her cihaz gibi ortalama diyeyim kasma pek olmuyor bu Samsung'a göre ama yani daha hızlı olduğunu söyleyebilirim RAM olarak yeterli çok fazla kullanmıyor zaten remi Samsung kadar kullanmıyor en azından hızlı şarj desteği yok Evet uzun sürüyor hemen hemen 2 saati geçiyor tabii şarj olması kutudan çıkan adaptörü kullanıyorum ya ek bir adaptör almadım gerçi Bu benim kullandığım samsung'da da hızlı şarj yok 15 watt arada çok bir f ark olmuyor yani en fazla yarım saat oynuyor o da en fazla
halilSM-A346E
Active Level 7
Diğer
Açıkladığınız için teşekkür ederim kullanıcı yorumları benim için değerlidir
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
rica ederim ne demek başka bir merak ettiğin soru varsa sor çünkü neticede bu marka cihazları da alanlar oluyor gerek Bu grupta olsun gerek başka yerlerde olsun millet 2 3. cihazını da alıyor
halilSM-A346E
Active Level 7
Diğer
Merak ettikçe soracağım mutlaka çok sağolun