cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Dev Konu [İşe Yarar Uygulamalar 7] (Kablosuz Kulaklık Yapımı)

(Topic created on: 06-23-2020 09:59 PM)
671 Views
iboykr123
Active Level 7
Options
Diğer

Merhaba arkadaşlar, uzun bir süre sonra bomba bir konuyla dönüş yaptım. Önce işe yarar uygulamalar 7nci serimizi yapalım. Sürpriz konuyu ise en sona sakladım... 

• Lettorboxd

image
Görsellerin başka yerde kullanılması yasaktır sadece, Samsung Members için çekilmiştir..

image

Nedir Bu Uygulama Ne İşimize Yarar ? 
Kısaca Film Takip Uygulaması. Günlük Hayatta Çok Fazla Kullanacağız Bir Uygulamadır.
Uygulamanın Özellikleri : 
Android için Letterboxd cebinizde filmi severler için popüler sosyal ağ koyar.
Bizim tüm yeni mobil arayüzü keyfini mevcut hesabınızla oturum açın. Web deneyiminin Bu özellikler gelmek için daha fazla olan, desteklenir:
- İnsanlar popüler, çok beğenilen ve römork, üye değerlendirmesi, sanat, döküm + mürettebat detaylar, stüdyolar, türler ve popüler incelemeleri içeren en çok beklenen filmleri,
- İnsanlar ve erişim popüler yorumlar ve listeler
- Okuma ve değerlendirme ve listelerde Yorum göndermek
- film, döküm + mürettebat, yorumları, listeler ve üyeleri ara
- Log ve gözden filmleri ve geçmiş girişleri düzenlemek
- ve dökme / mürettebat filmografilerinin (günlükler ve filmler dahil) görüntüleme üye profilleri
- Takip (veya blok) diğer üyeleri
- (Pro üyeleri için filtreler ile) Faaliyet besleme
- Liste oluşturma ve düzenleme
- Sıralama ve filtreleme
- Erişim profili Ayarları
Not : Bu Uygulama Play Store'da Mevcuttur APK olarak indirmenize gerek yok.

• GCamator

image

image

Nedir Ne İşe Yarar?
Bu Uygulama İle Gece Mükemmel Çekimler Yapacaksınız. İddia Ediyorum. Geceyi Gündüz Yapacak. Zaten Çoğu Gece Çekimlerimi Bununla Yapıyorum.
Uygulamanın Özellikleri
GCamator Gcamator, cihazınız için Google Kamera'nın en uyumlu sürümünü yüklemenize yardımcı olacak Uygulama, şu anda neredeyse 300 cihaz için Google Kamera uygulamasını depolanan uzak bir veritabanına sahiptir. * Uygulama Camera2Api durumunu otomatik olarak algılar ve sizi bu konuda bilgilendirir * İkinci sekmede, uygulama cihaz verilerinizi tanıyacak ve size cihazınız için Google Kamera'nın ilgili sürümünü verecektir * Uygulama akıllı telefonunuz için Google Kamera'yı bulamazsa, "Abone Bildirimi" yapabilirsiniz. Bundan sonra, Cihaz Üreticisi, Model ve Android Sürümü gibi akıllı telefon verileriniz geliştiriciye gönderilecek ve daha sonra birkaç saat içinde eklenecektir. Akıllı telefonunuz hakkında bu konuda bildirim alacaksınız * Üçüncü sekmeye gidip ilgili sürümü manuel olarak indirmeyi deneyebilirsiniz
Not : Bu Uygulama Google Play'de Vardır

• Aurora Store

image

Nedir Ne İşe Yarar : APK İndirme, Tema Giydirme, Özelleştirme Gibi Bir Çok Özelliğe Sahip Uygulama
Not : APK Olarak İndirmeniz Gerekiyor.

• Voscreen

image

Nedir Ne İşe Yarar: Kısa Videolar Sayesinde İngilizce Öğrenebilirsiniz..
Özellikleri : 
Voscreen ücretsiz bir İngilizce öğrenme ve geliştirme platformudur.
Film, müzik videosu, belgesel veya çizgi film izleyerek İngilizce öğrenin.
Voscreen size kısa videolar izleterek İngilizce öğrenim sürecinizi kolay ve eğlenceli hale getirir. 
Yabancı dil öğrenme sürecinizi hızlandırır.

Bundan Aylar Önce Araba İçin Bir Aparat Almıştım, Aux Girişine Takılan Bluetooth Cihazıydı, Arabaya Bluetooth Özeliği Katıyordu. Lakin Onu Kullanmadığım İçin Eve Çıkarmıştım Çekmece de Duruyordu, Bende Dedim 16mm Jack Girişine Kulaklığı Taksam, Ardından Bluetooth İle Çalıştırıp Şarkı Dinlesem? Evet Dediğimi Yaptım Harika Oldu.
Görseller :  

image

Peki Artıları Nedir ? 
Sabahtan Beri Test Ediyorum Gözlemlerim Şunlar Şarj Süresi Mükemmel, Telefonla Görüşmede Ses Kaybı Yok Aksine Görüşmeler Daha Net Oldu, Telefon Şarjda Ve Ben Başka Odada İken Gayet Net Çekiyor Ben O Sırada Şarkı Dinliyorum.. Ağırlık Hiç Yok Denilecek Kadar Az 3 Gram Falan Diye Tahmin Ediyorum. 

En sevdiğim yanları: Galaxy A51'de kulaklık girişi alt tarafta kimi insanlar alt taraftaki girişe alışkın değil çünkü "Oyun Oynarken Elimize Çarpıyor, Ve Telefonu Kavrama'yı Zorluyor" Gamepad Kullanırken Kulaklık Resmen Izdırap Oluyor.. Seste Bariz Artış Hissettim.
Bu arada bu cihazın fiyatı : 15 TL'den başlıyor.
15 TL ile hem istediğiniz kulaklığı kablosuz yapıyorsunuz.

Bana Göre Eksiler : Kontrol Yok, Yani İleri Geri Tuşu Yok Ama (Elinizdeki kulaklık'ta butonlar var ise bu sorun olmaz) başkada eksileri yok.

Video :

10 Comments
iboykr123
Active Level 7
Diğer
Yeni Seri Gelecek
0 Likes
mstacpym
Expert Level 1
Diğer
kardeş teşekkürler çok işime yaradı . Allah senden razı olsun
0 Likes
iboykr123
Active Level 7
Diğer
rica ederim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
teşekkürler
0 Likes
iboykr123
Active Level 7
Diğer
rica ederim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ses performansı aynı mı kalıyor?
0 Likes
iboykr123
Active Level 7
Diğer
kalite de azalma olmuyor aksine ses seviyesi %5 oranında artış tespit ettim.
Anonymous
Not applicable
Diğer

Teşekkürler deneyeceğim, kulaklığım var ama Samsung'un kulaklığını değerlendirmek istiyorum

0 Likes
iboykr123
Active Level 7
Diğer
deneyince yorum olarak görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.
0 Likes