cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Destek

(Topic created on: 05-05-2022 07:52 PM)
244 Views
lastshadown
Active Level 1
Options
Diğer

Oyun oynamaya başladım şarj 40 a inince şarj a takip fullüyorum aksamalar böyle devam ediyor pil hemen şişermi yoksa pil dayanıklımı tel a32 bilgisi olan bir asistan yazabilirmi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
plochy
Active Level 6
Diğer
Cihazınızı olabildiğince 15-85 arasında tutunuz samsungun önerdiği Aralık budur onun haricinde bir sorun olmaz akşamları şarjda bırakmakta bir sorun yoktur şarj full dolunca otomatik enerji girişi durdurulur.

View solution in context

9 Comments
Solution
plochy
Active Level 6
Diğer
Cihazınızı olabildiğince 15-85 arasında tutunuz samsungun önerdiği Aralık budur onun haricinde bir sorun olmaz akşamları şarjda bırakmakta bir sorun yoktur şarj full dolunca otomatik enerji girişi durdurulur.
DaFrenzyGuy
Active Level 3
Diğer
telefon pil azaldı uyarısı verene kadar şarj etmeyi önermiyorum her ne kadar sağlam olsa da
lastshadown
Active Level 1
Diğer
Pil sağlığı normal diyor tanımlamada bu sağlıklıklı hayla eskisi gibi dimi
Anonymous
Not applicable
Diğer
Normal ise değişmesi gerekiyor. Yetkili servise başvurun 😊
plochy
Active Level 6
Diğer
Pil kısımının altında ki yaşamın karşısındaki nedir onu öğrenebilirsiniz yada ekran görüntüsü atınız.
0 Likes
plochy
Active Level 6
Diğer
One Ui 4 ile birlikte ise bu otomatikleştirilebilmektedir. Aşağıdaki yönelgeyi isleyerek aktifleştirebilirsiniz.

ayarlar->cihaz bakımı->pil->diğer pil ayarları

en alttaki "pili korur" ayarı.

yukarıdaki yolu izleyerek bulabilirsiniz.
lastshadown
Active Level 1
Diğer
Baktım yaşam iyi optimzasyon yaptım tikledi bi sıkıntı gözükmedi pil şişmeyebaşlarsa yaşam iyi den düşüyormu
plochy
Active Level 6
Diğer
Pilin o kadar hızlı şişebilecğini düşünmüyorum. Bir samsung bilgisi:Screenshot_20220505-200832_Device care_2559_1651770512.jpg
Anonymous
Not applicable
Diğer
Merhaba. %40 miktarında iken cihazı şarja takmayı nız %40 miktarı dolu bir miktar sayılır cihazınızın şarj miktarı dolu olduğu zaman şarja taktığınız zaman sürekli olarak cihazı şarj etmekten bataryası bozulabilir hızlı bir şekilde batarya yıpranır cihazınızın şarj yüzdesi en fazla %10 seviyesine geldiği zaman şarja takın.
0 Likes