cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Değerli Members Üyeleri, Sizlere Çok Yararlı Rutin Önerilerim

(Topic created on: a month ago)
302 Views
CanerS21Fe
Expert Level 5
Options
Diğer

image
Bu 2 rutin zaten çoğu kişinin bildiği kullandığı rutindir.

image
Buradaki rutinde anlatmak istediğim şu mesela evden dışarımı çıktınız wifi bağlantısı kesildiği için telefonunuz otomatik mobil veriyi açıyor ve tam terside şöyle diyelimki eve geri geldiniz telefonunuz wifiye bağlandığı anda mobil veriyi kapatıyor.

image
Bu rutin en sevdiğim rutinlerden biridir bu rutinin anlamıda şöyle diyelim bir kablosuz kulaklığınız var ve bluetooth açmak,kulaklığınıza bağlanmak için çok uğraşmıyorsunuz anlatayım. Telefonunuzun güç tuşuna(kapatma tuşu) 2 kere üst üste baştığınızda hem bluetooth'u otomatik açıyor hemde kulaklığınıza bağlanıyor ve diyelimki kulaklığınızı kutunuza koyup kutunun kapağını kapattınız andada telefonunuz bluetooth'u otomatik kapatıp bağlantıyı kesiyor.(Bu rutini kullanabilmek için good lock uygulamasından routines+ uygulamasını indirmeniz lazım)

Herkese merhaba arkadaşlar, bu forumda beni çoğu kişi tanır belli sebeplerden dolayı ayrılmıştım 1.5 aydır yoktum dün geri geldim. Bugün sizlere kendi kullandığım rutin önerilerimi paylaştım daha fazla rutinler yapabilirdim ama gerek duymadım çünkü daha çok önemli rutinler göstermek istedim. Ve bu rutinler telefonunuzun bataryasından 1 gün içinde en fazla %1-2 harcıyor çok az harcaması gayet iyi.

7 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Diğer
Eline emeğine sağlık Caner

View solution in context

Solution
siberizm
Expert Level 3
Diğer
Elinize sağlık hocam

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
eline sağlık çok güzel bir konu 🫠👍

View solution in context

Solution
stony_hearted
Active Level 6
Diğer
tesekkürler🫂

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Diğer
Sonunda geri dönmüşsün Caner Kardeşim yokluğun özlenmişti Hoşgeldin, Eline Sağlık. 😊🙏❤️

View solution in context

Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Diğer
Oo Caner kardeşim Dönmüşsün Seni tekrar gördüğüme sevindim 😍 Yararlı bir bilgi emeğine sağlık 😊 👍

View solution in context

13 Comments
Solution
Diğer
Eline emeğine sağlık Caner
CanerS21Fe
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim dostum 😊
Solution
siberizm
Expert Level 3
Diğer
Elinize sağlık hocam
CanerS21Fe
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim hocam 😊
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
eline sağlık çok güzel bir konu 🫠👍
CanerS21Fe
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim 😊
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Diğer
tesekkürler🫂
CanerS21Fe
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim 😊
Solution
Anonymous
Not applicable
Diğer
Sonunda geri dönmüşsün Caner Kardeşim yokluğun özlenmişti Hoşgeldin, Eline Sağlık. 😊🙏❤️