cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Daha güçlü bir kullanıcı deneyimi ile Samsung Internet 17.0 yetkilisini indirin

(Topic created on: 05-04-2022 11:43 PM)
248 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Sürekli Beta testinden iki ay sonra, bugün Samsung , tüketiciler için Samsung Internet 17.0 sürümünü resmi olarak piyasaya sürdü . Samsung İnternet Tarayıcısı için bu yeni yükseltme, kullanıcı merkezli gizlilik ve güvenlik özellikleriyle birlikte gelir.

 
Samsung Internet 17.0, yeni web kimlik doğrulama yöntemleriyle birlikte varsayılan olarak ayarlanan Akıllı anti-izleme ve HTTPS öncelikli erişimi sunar. Ayrıca, sürükle ve bırak sekmeleri işlevinin yanı sıra çeviri için ek dil seçenekleri sayesinde genel kullanıcı deneyimi iyileştirildi.
 
Varsayılan Gizlilik
 
Samsung Internet 17.0, artık varsayılan olarak açık olan AI destekli Akıllı izleme önleme işlevi için geliştirmeler getiriyor. Bu önemli değişiklik, kullanıcıların kişisel bilgilerini izlemeye çalışan üçüncü tarafların engellenmesine yardımcı olacak ve kullanıcılar, yeni Samsung Internet 17.0'da bir URL yazarken varsayılan olarak daha güvenli bir HTTPS ayarına geçebilirler.
 
Gizlilik Faaliyetlerine Hızlı ve Kolay Erişim
 
Kapsamlı bir genel bakış ile Samsung Internet 17.0, web deneyimlerini nasıl koruduğunu garanti eder. Ayrıca, bir kullanıcının gizlilik panosunun görsel bir **bleep** görüntüsü Hızlı Erişim sayfası aracılığıyla elde edilebilir ve haftalık etkinliklerin ve ayarlanabilen ayarların ayrıntılı bir kaydını sunar.
 
Samsung Internet 17.0'ın ayrıca SMS veya Uygulama tabanlı iki faktörlü kimlik doğrulamaya alternatif olarak harici güvenlik veya cihazdaki güvenlik anahtarlarını kullanmanın bir yolunu sağlaması da dikkate değerdir. Yeni özellik ve değişiklikler hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda belirtilen grafiklerde bulabilirsiniz.
 
 
image
 
Daha akıcı, daha güçlü kullanıcı deneyimi
 
Son fakat en az değil, Samsung Internet 17.0 güncellemesi, sekmeleri özel sekme gruplarına sürükleyip bırakma yeteneği de dahil olmak üzere, genel kullanıcı deneyimine çeşitli geliştirmeler yerleştirir. Bu, gezinmeyi ve organizasyonu daha sorunsuz ve daha hızlı hale getirir.
 
Bunun yanı sıra, yer imleri, geçmiş ve kayıtlı sayfalar arasında gelişmiş arama deneyimleri sunar. Ayrıca, yaygın kullanıcı yazım hatalarını tanır ve yer imlerine ve kaydedilmiş sayfalara dayalı bir veritabanından tümceleri veya cümleleri bulmak için kelime tabanlı eşleştirme sorgularını işleyebilir.
 
 
image
 
Fonetik eşleme aynı zamanda belirli terimleri kulağa nasıl geldiklerine göre aramayı da mümkün kılıyor ve beş dilin eklenmesiyle çeviri yetenekleri güçlendirilerek toplam 26'ya ulaştı. Samsung Internet 17.0 kademeli olarak Galaxy Store'da kullanıma sunuluyor, ancak bunu indirebilirsiniz. şimdi aşağıda belirtilen bağlantı aracılığıyla.
 
 
image
 
 
 
 
Samsung Internet Browser 17.0.1.69
1 Comment
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Galaxy A32 LTE, A71, M21s, F41 Android 12 One UI 4.1 Güncellemesi
👇
https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Galaxy-A32-LTE-A71-M21s-F41-Android-12-One-UI-4-1-Güncelle...