cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Cihaziniz ağır çalışıyorsa degistirirmiydiniz

(Topic created on: 04-05-2023 12:34 AM)
36 Views
nememurualkolbey
Active Level 8
Options
Diğer

Bütçeniz çok düşük düşük segment cihaz kullanıyorsunuz ve ağır çalışıyor degistirirmiydiniz bir an önce yoksa sabredip iyi model mi alırdınız 

4 Comments
Jubei
Active Level 10
Diğer
Merhaba.
Çok güzel bir söz vardır, ucuz mal alacak kadar zengin değilim diye, sabredip o anki sıfır en yeni telefonu alırdım, sıfır alamazsam da 1-2 nesil önceki amiral gemisi diye tabir edilen ikinci el telefonlardan alırdım. 👍
Anonymous
Not applicable
Diğer
Acele edip ucuz bir cihaz alırsanız en geç bir yıl sonra yine aynı sorunu yaşar, yeni bir cihaz almak istersiniz. Biraz sabredip iyisini alın, rahat rahat kullanın.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ben Gittiği yere kadar kullanırdım.
0 Likes
ogzhanylmaz1
Active Level 5
Diğer
Şöyle örnek vereyim s7 ilk çıktığında ortalama 7 sene önce amiral gemisi olarak çıktı tabi haliyle ve çıktıktan hemen sonra almıştım s23 e geçeli 20 gün bile olmadı. S7 yi bırakmamdaki sebepte kasmadır donmadır vesayre kesinlikle değildi kamerasıda genel işleride hâlâ gayet iyiydi. Kasası çok kötü durumdaydı ve bataryası normal olarak bitmiş durumdaydı. Uzun lafın kısası bir kere alın öz alın samsungdan şuana kadar hiç şikayetçi olmadım 7 sene bir telefon kullanmak baya iyi bir durum bence ki rakip firmaya kıyasla arada bariz fiyat farkları minimal özellik farkları varken samsungun son amiral gemilerini tercih edip uzun süreli kullanmanız benim tavsiyemdir.