cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Buds 2 kulaklık müzik sesi kendiliğinden yükseliyor

(Topic created on: 08-13-2022 01:58 PM)
374 Views
Alperen38
Active Level 4
Options
Diğer

Müzik açık bir şekilde Twitter facebook instagram gibi uygulamalara girince ve videolu gönderileri gelince video sesi açık olmasa bile oynamaya başlayınca kulaklığın sesi artıyor sanki ekolayzer ayarları değişiyor gibi müzik oynatmaya devam ediyor ama ses artıyor bu uygulama kaynaklı mi acaba

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alperen38
Active Level 4
Diğer
Merhaba vedat birinin tavsiyesi ile 360 ses özelliğini kapatıp denedim bir sıkıntı olmadı yazdığım sorun geçti 360 ses özelliğini açarken videolarda dolayı atmos kullanılmaz diyor büyük ihtimalle o yüzden oluyor şu an memnunum gibi ses kalitesi falan güzel samsung telefonlar ile uyumuda çok güzel almamda birazda bu etkili oldu ürün kalitesi görünüşü de güzel

View solution in context

0 Likes
25 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Merhaba alperen samsung galaxy buds2 kulaklık nasıl güzel ses geliyor mu merak ettim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Buds 2 güzel fakat bir çok sorun yaşanabiliyor arkadaşımızın anlattığı gibi pro modeller çok daha elverişli 👍
Anonymous
Not applicable
Diğer
Pro modeller çok daha elverişli derken?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Buds pro modelleri hem ses açısından hem de optimizasyonu açısından daha iyi.Bende şu an buds 2 var fakat powerbeats proyu daha çok kullanıyorum.Ses açısından optimizasyonu açısından.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Anladım teşekkür ederim
Alperen38
Active Level 4
Diğer
Evet daha yeni aldım ses kalitesi özellikleri malzeme kalitesi falan gayet hoşuma gitti
0 Likes
Alperen38
Active Level 4
Diğer
Dediğim gibi bu sorunla karşılaştım altta video oynayınca ses artıyor uygulama kaynaklı mi onu bilmiyorum ama
Anonymous
Not applicable
Diğer
Buds pro kulaklık daha iyi demek
0 Likes
Alperen38
Active Level 4
Diğer
Buds pro fiyat olarakta fazlaydı bütçemi aşıyordu o yüzden buds 2 aldım ilk kullanıma göre memnunum o dediğim sıkıntı 360 ses özelliğinden kaynaklaniyormuş oda video izlerken sahne efekti yaratmak için videoya gelince oluyordu videoya göre ekolayzer değişiyor büyük ihtimalle buds proyu kullanmadım ama onda da bu 360 ses özelliği var belki onda da bu dediğim gibi oluyordur kullanan birine sormak lazım
0 Likes