cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bu popüler uygulamadaki bir hata, Samsung telefonunuzun pilini tüketiyor

(Topic created on: 04-22-2022 02:34 PM)
221 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Samsung kısa süre önce Google Mesajlar uygulamasını Amerika Birleşik Devletleri'ndeki amiral gemisi telefonları için varsayılan mesajlaşma uygulaması yaptı. Diğer pazarlarda, kendi yerel Mesajlar uygulamasını varsayılan seçenek olarak sunmaya devam ediyor.

 
Ancak, birçok kişi cihazlarında Google Mesajlar uygulamasını kullanmayı tercih ediyor. Onlardan biriyseniz, not almak isteyebilirsiniz. Uygulamadaki bir hata , kamerayı açık bırakarak telefonunuzun pilini tüketiyor.
 
Bu Google Mesajları hatası için bir geçici çözüm var
 
Raporlar, Google Mesajlar uygulamasında kamerayı arka planda açık bırakan bir hata olduğunu ortaya koyuyor. Bu, cihazın aşırı ısınmasına ve ayrıca pil ömrünü kaybetmesine neden olur. Hata, uygulamadaki kullanıcıların kolayca fotoğraf çekmesine ve bir mesaja eklemesine olanak tanıyan bir özellikle ilgili.
 
Yeni bir resim çekmek istemeniz durumunda galeriden resim eklemek için görünümde kamera için canlı bir besleme görüntülenir. Uygulamaya yapılan son güncelleme, Mesajlar uygulaması arka plandayken bile bu kamera beslemesinin ara sıra çalışmasına neden olan bir hata ortaya çıkardı. Bu, aşırı ısınmaya ve pilin hızlı boşalmasına neden olur.
 
Google, bu noktada hatayı kabul etmedi. Ancak, şirketin yakında bir düzeltme içeren bir güncelleme yayınlaması gerektiğini söylemeye gerek yok. Bu hatanın telefonunuzun pilini boşaltmasını önlemek için bir geçici çözüm var. Google Mesajlar'ın telefonunuzun kamerasını kullanma iznini reddetmeniz yeterlidir. Bu, Ayarlar uygulamasındaki Uygulama Bilgisi menüsünden yapılabilir.
1 Comment
BurakTunç
Expert Level 5
Diğer
Zaten onu anlatıyordu gönderi. Neden tekrar yazdınız ki?
0 Likes