cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bu Zamana Kadar En Çok Severek Kullandığınız Samsung Cihaz Hangisiydi ?

(Topic created on: 04-22-2022 12:36 AM)
265 Views
TechnoBit
Active Level 8
Options
Diğer

Herkesin gönlünde taht kurmuş bir samsung cihaz vardır eski yada yeni f a r k etmez her daim tasarımı ve kalitesi ile sizi etkileyen hafızanızda yer etmiş samsung cihazınız hangisiydi ?

Samsung S6-7 Edge Serisi Benim için akıllı telefon camiasında karizma olarak dönüm noktamdı ve halen beğenirim tasarımlarını ve kameraları.

image

13 Comments
CanerrA32
Active Level 7
Diğer
Hiç kullanmadım ama S21 kullanmayı çok ama çok isterdim. Bir kereliğine bile olsa çok isterdim. İnşallah gelecekte birgün kullanırım.
VadimKM
Expert Level 4
Diğer
S8 👌👌
CanerrA32
Active Level 7
Diğer
Kullanılan olarak diyorsanız s3 mini 😅😅
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Galaxy S6 Edge 😍

Özellikle kamera konusunda şuan bir çok orta segment cihazdan iyi seviyede

16;9 formatındaki 16 mp süper bir detay
MeHmEt99
Expert Level 5
Diğer
Kesinlikle öyle s9+ derim başkada bir şey demem çok iyi cihaz
0 Likes
MuRAT90
Active Level 7
Diğer
S7 edge! İlk çıktığı gün almıştım çok hoşuma gidiyordu ama kader yollarımızı ayırdı birisi yüzünden iphone a geçmek için kullanmayı bırakmıştım 😔
Diğer
S6 ve s7 edge ikiside efsane cihazlardı ikisini de kullandım özlemiyor değilim efsane ekran ve efsane kasalar 😊
Tanercelık
Active Level 7
Diğer
2013 de ilk çıktığında note 3 almıştım taaki 2021 şubata kadar sorunsuz kullandım 8 yıl dile kolay. Kamerası güzeldi ekranı super amoleddi kasmıyordu tek sıkıntısı şarjıydı batarya değiştirmeme rağmen 2 saat ekran süresi bile zor alıyordu şarjdan bıkmıştım gittim m51 aldım ama note serisi candır
AsilTurk
Active Level 9
Diğer
S3 Mini.
Herşeyin ilki güzeldir :)