cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Bilmediğim cihazda Google hesabım açık geri alamıyorum

(Topic created on: 01-08-2022 02:30 AM)
124 Views
By1si
Active Level 1
Options
Diğer

Iyi geceler sayın forum ve teknoloji bilgeleri saygılar.Teknoloji katili olarak bilmediğim bir cihazda GOOGLE HESABIM istem dışı açık bırakılmış veya bıraktırılmış çok önemli resimlerim vardı ulaşamıyorum bana gelen g- kodu otomatik olarak orayada düşüyor nasıl kurtarila bilinir başına gelen oldumu iyi gec3ler sagolun şimdi den

7 Comments
muslum1998
Active Level 6
Diğer
AYARLARDAN OTURUM AÇILMIŞ CİHAZLARA GİR ORDAN O CİHAZİN OTURUMUNU KAPAT HESAP O CİHAZDA KAPANIYO
By1si
Active Level 1
Diğer
Müslüm ün yaptım inanki format bile attım telefona ama oradaki hesap hala açık tam bir kaos
0 Likes
Kenan-
Active Level 7
Diğer
İlk defa duydum böyle bir şeyi. Normalde telefona kod gelir, girersin olur biter. Sen Google'a mail at bence durumunu anlat. Burası samsung hesaplara bakar, google sorununu burada çözemezsin.
By1si
Active Level 1
Diğer
Teşekkürler ilgilendiğin için dostum
قاتل
Beginner Level 5
Diğer
🔥🔥
umut0990
Active Level 8
Diğer
Öncelikle google bul u indir hesabın şifresini yaz sonra telefonu neyse ona tıkla oradan kilitle bakalım kim kimi **bleep** liyormuş
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Diğer

hesap şifresini değiştirince diğer yerlerden kapat diyince benim her yerden kapanıyor. açık varsa bir yerde telefonda açıldığını düşünüyorum google  yazarsan cevabını onlar verecektir.