cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bilgilendirme!

(Topic created on: 12-03-2022 02:12 PM)
177 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

Merhaba. Bilinmeyen kaynaklardan cihazınıza APK dosyaları yüklemeyin cihazınıza virüs girebilir kötü sonuçlara yol açabilir!

Google Play Store gibi güvenli Bir markette bile yani güvenli bildiğimiz markette bile virüslü uygulamalar bulunabiliyor bu uygulamayı bile Virüslü şeyler sızabiliyor yani artık siz düşünün güvendiğimiz yerde bile virüslü uygulama bulunuyorken bilinmeyen kaynaklarda APK dosyalarda neler vardır Artık siz düşünün Bu yüzden cihazınıza uygulama dosya yüklemek için Google Play Store ya da Samsung Galaxy Store uygulamalarını kullanın.
5 Comments
Adanaliisot
Active Level 10
Diğer
aga kim ne derse desin bu ekonomi de en iyi dostumuz CRACKLİ uygulamalardır sjsjsjsjsjsjsjdjsj
SAMET-A23
Active Level 9
Diğer
Doruu pro apkler hileli mıd oyunlar kgkjfkfjr
0 Likes
Diğer
APK dosyaları gerçekten zararlı ise telefon zaten uyarıyor.Ben sürekli kullanıyorum bir zararını görmedim.
Ben kullandığım APK dosyalarının orijinallerine aylık ödeme yapacak olsam ayda toplam 5 bin TL ye yakın ücret öderim.Bu ekonomide orjinal uygulama satın almak çok zor.
Güvenilir birkaç mod var , onların yayınladıkları APK dosyalarını kurarsanız hiçbir şey olmaz.
Kısacası ben APK dosyalarıyla ilgili bugüne dek hiçbir sıkıntı yaşamadım.
miaaaaa
Active Level 4
Diğer
Apk adamdır normal uygulama çok pahalı
Diğer
Play Protect uyarı vermezse sorun yok demektir ki zaten günümüz cihazları çok gelişmiş olduğu için virüs bulaşımı o kadar kolay değil. Onu da geçtim Knox mevcut olan cihazlar ekstra şanslılar onlara virüs bulaşma ihtimali %0.1. Bu yüzden güvenilir kaynaklar (Apkmirror, Happymod, Androidoyunclub vs.) kullanılarak indirilen APK'lar kesinlikle sorun teşkil etmemektedir.