cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bilgilendirme

(Topic created on: 10-04-2021 09:15 PM)
89 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

An itibariyle sadece Facebook, WhatsApp, Instagram uygulamaları değil tüm internet genelinde sorun yaşanıyor. Birçok web sitesi ve sunucusu çökmüş durumda belki Samsung Memberste bu akşamki sorun budur.

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter’dan konuya ilişkin yaptığı paylaşımda “Whatsapp, Facebook ve Instagram servislerinde dünya genelinde erişim sorunu yaşanmakta olup, global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir.” dedi.

121 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Diğer
İnstagram ve Whatsapp çöktü mü? Facebook, İnstagram ve Whatsapp'a neden girilmiyor?

Türkiye'de milyonlarca sosyal medya kullanıcısı Facebook, Instagram ve Whatsapp'a erişim problemi yaşıyor. Akşam saatler 18.30'da başlayan erişim problemi halihazırda devam ederken, kullanıcılar 'İnstagram ve Whatsapp çöktü mü? Facebook, İnstagram ve Whatsapp'a neden girilmiyor?' sorularına yanıt arıyor. Konuya ilişkin az önce Whatsapp'dan son dakika açıklaması geldi. Whatsapp'dan yapılan açıklamada sorunun farkında olduklarını ve kısa süre içerisinde düzeltecekleri belirtildi. Peki, İnstagram ve Whatsapp çöktü mü? Facebook, İnstagram ve Whatsapp'a neden girilmiyor? İnstagram çöktü mü, neden açılmıyor? İşte konuya ilişkin detaylar;

Whatsapp ve Instagram çöktü mü, İnstagram ve Whatsapp'a neden girilmiyor soruları milyonlarca kullanıcı tarafından araştırılıyor. Akşam saatlerinde başlayan erişim problemi hala devam ediyor. Kullanıcılar sosyal medya hesaplarına ulaşım sağlayamazken, İnstagram ve Whatsapp çöktü mü? Facebook, İnstagram ve Whatsapp'a neden girilmiyor sorularına yanıt arıyor. Yaşanan bu problem Twitter'da TT olurken, konuya ilişkin son dakika açıklaması geldi. Peki, İnstagram ve Whatsapp çöktü mü? Facebook, İnstagram ve Whatsapp'a neden girilmiyor? İnstagram çöktü mü, neden açılmıyor? İşte konuya ilişkin detaylar

İNSTAGRAM VE WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ? ERİŞİM SAĞLANAMIYOR
Dünyanın en çok kullanılan uygulamaları olan Instagram ve Whatsapp'a erişim problemi yaşanıyor. Kullanıcılar Instagram ve Whatsapp hesaplarına erişim sağlayamıyor
0 Likes
zaralı
Active Level 4
Diğer
Wasap çalışmıyor arkadaşlar sizdede aynısımı
yorgunsavasci
Active Level 6
Diğer
Neden böyle bir sorun var herkeste
yorgunsavasci
Active Level 6
Diğer
Zor girdim bubarada
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Diğer
Bendende sorun var maalesef.
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Gönderide ve yorumlarda açıklama yapılmıştır
0 Likes
zaralı
Active Level 4
Diğer
Bipe geçebilirsiniz 
Rose67_
Expert Level 5
Diğer
Bilgi için tşklr
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Diğer
RECEP ABİ BU GÖNDERİYİ SİL LÜTFEN GÖNFERİLER TAŞIMMASIN
0 Likes
hi05
Beginner Level 4
Diğer
Alalı bir ay olmadı Sürekli ağ sıkıntısı yaşıyorum. 
 Verdiği uyarı yok bağlı ve çekiyor gözüküyor 
 Mobil veri ve WiFi kullanamıyorum 
 Ağ sıfırlaması yaptım düzelmedi 
 Uçak modu açıp kapama yaptım düzelmedi 
 Tüm ayarları sıfırladım düzelmedi 
 Sürekli ben fabrika ayarlarına mi donucem nasıl bir mantıksızlık
 Sürekli tel sıfırlayım sıkıntı düzelsin herseyi yedekle yeniden kur uğraş dur
 Fabrika ayarlarına dönünce düzeliyor bunun başka yolu yokmu yada neden bu sıkıntı aldığım günün 3. Gününde servise gitti bir sıkıntı çıkmadı değişim raporu vermediler. O kadar para veriyoruz sorun çözülmüyor ama burda kontrol yeri var ondan bakıyorum sıkıntı çıkmıyor e o zaman neden WiFi ve Mobil ağ çekmiyor çekiyor gözüküyor ve çekmiyor instagram WhatsApp gibi uygulamaları kullanamıyorum şaka gibisiniz