cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bilgilendirme

(Topic created on: 07-08-2020 04:47 PM)
267 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

Selam Arkadaşlar bir bilgilendirme yapmak istedim bu konu hakkında kimse bilgilendirme yapmamış eğer akılda bie soru varsa yok etmek istedim bugünkü bilgilendimemizin konusu Samsung Kids (Kids Home)

Uygulamayı Başlatma 

Bu uygulamayı başlatmanın 2 yolu vardır 

1. yol: Hızlı ayar panelinde yer alan Samsung Kids (Kids Home) tuşuna basarak uygulama başlatılabilir

image

2. yol: Samsung Kids ayarlarından uygulama ekranına eklediğiniz Samsung Kids simgesi ile başlatabilirsiniz 

image

Samsung Kids Ana Sayfası 

Genel olarak bakacak olursak öncelikle nedir bu samsung kids samsung kids çocuğu olan/olmayan kişilerin telefonu/tableti bir çocuğun eline verecekleri zaman çocuğun o telefonda/tablette çocuğun erişebileceği şeyleri sınırlandırmaya yarayan bir uygulamadır ve içerisinde de bir takım uygulamalar bulundurmaktadır 

image

Telefon

Bu uygulama çocuğunuzun arayabileceği numaraları yönetmenizi ve çocuğunuzun bu numaraları aramasını sağlar 

image

Galeri

Çocuğunuzun cihazınız içinden görebileceği fotoğrafları buraya ekleyebilirsiniz ve Samsung Kids içerisindeki kameradan çekilen tüm fotoğraf ve videolar buraya kaydedilir

image

Kamera

Samsung Kids kamerası basit kullanıcı arayüzü ile ve güzel etiketleri ile çocuğunuzun birbirinden güzel, tatlı ve sevimli fotoğraflar ve videolar çekmesini sağlar 

image

Tarayıcı 

Samsung Kids'e ait özel Tarayıcı ile çocuğunuzun sadece sizin girmesini istediğiniz sitelere girmesini sağlayabilirsiniz 

image

Bobby'nin Tuvali

Samsung Kids içerisinde yer alan çizim uygulamalarından biri olan Bobby'nin Tuvali çocuğunuzun güzel resimler yapmasına olanak sağlar 

Lisa'nın Müzik Grubu

Bu uygulqma samsung kids içinde yer alan müzik çalar uygulamasıdır ama aynı zamanda bazı özel modlar ile çocuğunuzun kendi müziğini yapmasını da sağlar 

Sanat Stüdyom

Bu uygulama da resim yapmak için kullanılan bir uygulama ama **bleep** çizimler yaratılarak etiketler üretilebiliyor

image

Croco'nun Macerası 

Samsung tarafından samsung kids'e özel yapılan bir oyun çocuğunuz bu oyunu oynayabilir

Magic Voice'um

Bu uygulama samsung kids'e ait ses kayıt uygulamasıdır bu uygulama ile çocuğunuz burada kendine özel seslerini kaydedip burada tutabilir ve oynatabilir

image

Ebeveyn Denetimi

Burası ebeveynin yönetim bölümüdür Samsung Kids'te çocuğunuzun yapabileceği herşeyi buradan yönetebilirsiniz 

image

Samsung Kids Ayarları 

Uygulama ile ilgili ayarlara buradan erişebilir ve güncelleme kontrollerini yapabilirsiniz

image

Not:

Uygulama her cihazda ön yükü gelmemektedir ön yükü gelmeyen cihaz kullanıcıları Galaxy Store'a Samsung Kids İnstaller yazarak Samsung Kids kurulum paketini indirerek bu uygulamayı kurabilirler indirince yapmanız gereken hızlı ayar paneline tuş sırası üzerinden tuşu ekleyerek ilk kurulumi başlatabilirsiniz Galaxy Store'dan uygulamayı yükleyemeyenler APK olarak dış mağazalardan indirebilirler ama doğru sitelerden olursa güvenli olur ste olarak Apkmirror veya Aptoide öneririm ben 

Ve küçük bir rica sizden bu gönderiyi beğenirseniz çok sevinirim çünkü yazarken baya yoruldum zar zor hallettim emeğe saygı bi beğeniyi çok görmezseniz sevinirim okuyan ve beğenen herkese teşekkür ediyorum ve cümlemi noktalıyorum

5xOMERx4 

16 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Arkadaşlar Bobby'nin Tuvali, Lisa'nın Müzik Grubu ve Croco'nun Macerası uygulamalarının ekran görüntüleri bir hatadan dolayı eklenemedi onları buraya koyuyorum
NAZİFN970F
Expert Level 5
Diğer
Gerçekten harika bir bilgilendirme olmuş.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Çok teşekkür ederim :)
NAZİFN970F
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim
Cebrail
Expert Level 5
Diğer
Güzel bir eklenti ve anlatım olmuş gayet beğendim kardeşim ellerine kollarına sağlık. Teşekkür Ederim. :) Benimde bilmediğim 1 2 şey vardı öğrenmiş oldum. Sağ Olasın. Çandı Can. ❤🥰
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Rica ederim 😊😊
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
baya iyi olmuş benim gibi ugrasmissin ellerine saglik
Anonymous
Not applicable
Diğer
Afiyet olsun baya uğraştım gerçekten önce uygulamayı incele sonra ss ler al sonra tanımlar yaz baya uğraştım
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
sjjsjsjzjd aynn cok zor bunlari hazırlamak ben yapana kadar canim çıkıyor
0 Likes