cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Bilgilendirme

(Topic created on: 09-21-2022 09:45 PM)
87 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

Cihazınızın performansından en iyi sonucu almak için yazılımı en son sürüme kadar güncelleyin cihazınızda yüklü olan uygulamalardan en iyi sonucu almak için Google Play Store veya Galaxy Store uygulamaları üzerinden cihazınızda yüklü olan uygulamalara da güncelleyin.

Google Play sistem güncellemesini de yapın.
12 Comments
Apollo_457
Active Level 10
Diğer
Ben yapıyorum hepsi kontlor altımda
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ahmet Turgut onaylı samsung menbırs apk indir🥰🥰🥰🥰🥰❤❤
Apollo_457
Active Level 10
Diğer
APK li yokki
Anonymous
Not applicable
Diğer
Var ama ahmet abimin onayı varsa olur kdkdkd😂🥰 ama var şöyle eski cihazlar için
Apollo_457
Active Level 10
Diğer
APK lı şeyler indirmem ben çünkü ilgimi çekmiyor
Anonymous
Not applicable
Diğer
Selamünaleyküm
Hayırlı akşamlar bi bilgilendirme yapıcam😍😍🥰🥰
Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var
Anonymous
Not applicable
Diğer
Aleykümselam Bilgilendirme için teşekkür ederim
Anonymous
Not applicable
Diğer
Rica ederim ne demek menbırs çok geç açılıyor normal mi
Anonymous
Not applicable
Diğer
Bu durumun kontrol edilmesi için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişim talebi oluştur 444 77 11