cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Beni şikayet eden arkadaşa hitaben.

(Topic created on: 03-21-2022 08:59 PM)
297 Views
AliORH
Active Level 7
Options
Diğer
" İnsanın aynası iştir lafa bakılmaz, bir kişinin aklının seviyesi yaptığı işte görünür.

Beni şikayet etmen açıkçası çokta umurumda değil, Kim olduğunu biliyorum,

Beni formdan atmaları bu sayfayı yönetenlerin ne kadar yetersiz olduğunu da gösterir ve senin gibi hiç bir şey bilmeyenlerin gereksizce yaptığı paylaşımları ve bu formu kirlettiği için benim sana seviyeli bir şekilde gösterdiğim tepkiye istinaden bana bu uyarıyı gönderen arkadaş da sanırım senin bilgi seviyende........

image

ÇOK KORKTUM.....!

Aman arkadaşlar sakın olumsuz yorumlar yapmayın ha size de uyarı atarlar sonra neme lazım.😂😂

12 Comments
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Bir moderatöre karşı geldiğizin farkında mısınız? Üstelik kalıcı hesap askıya alma yetkisine sahip...
Lütfen moderatörlere karşı kibar olunuz kalıcı olarak hesabınız askıya alınabilir.
AliORH
Active Level 7
Diğer
Kimseye karşı geldiğim falan yok,yalan yanlış açılan gereksiz paylaşımlara gösterdiğim tepki sadece. Kibarlikta üstüme yoktur amma karşımdan gereksiz tepki alırsam etkimi de o şekilde göstereceğimden emin olabilirsin.
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Fakat karşınızdaki bir moderatör biliyorsunuz değil mi? Biraz daha kibar yorum yapsaydınız yetkili birisine sizi anlayışla karşışayabilir, uyarınızı kaldırabilirdi.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Bakircay uyarmış Gökırmakta aktif 😂😂
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
İyi valla ikisi beraber iş yapıyor sjsjsj

Haydi görelim sizi bakırçay ve gökırmak😅
Anonymous
Not applicable
Diğer
Lütfen Forum içerisinde Forum moderatörleri ne karşı ve Forum üyelerine karşı terbiyeli ve saygılı cümleler kurunuz kimseyi küçümsemeye ve hakaret etmenize hakkınız yok
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Katılıyorum.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Merhaba kardeşim,

Sadece uyarı yapmışlar kibarca lütfen sende kardeşim kime sinirlendiysen bir daha yazmazsın yorum olur biter mutlu son 😊
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Katılıyorum alfa abi.