cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ban yedim FerhatakcA9

(Topic created on: 06-23-2020 11:57 PM)
97 Views
Ferhatakc2A9
Active Level 5
Options
Diğer

Arkadaşlar şuan çok sinirliyim gereksiz yere ban yedim bana destek verin 1 hafta lik ban yedim bu arada bu benim kimsenin bilmediği 2.hesabim lütfen modlar bunu düzeltsin ben yardim etmekten başka bişey yapmadım 

image

image

163 Comments
YarGıc
Active Level 6
Diğer
umarım birgün yaptiklari hatalarının farkına varırlar ama o zaman HERŞEY İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLUCAK....
Diğer
O iş çoktan geçti şimdi bol bol düşünsünler bakalım nerde hata yaptık diye
KralisbackA20
Active Level 6
Diğer

image

Bildiğiniz üzere ban yemiştim arkadaşlar bu hesabı tekrardan açtım öbür actigim hesaptan da ban yedim ben artık bisey demiyorum herşey ortada görüyorsunuz. 
Anonymous
Not applicable
Diğer
yeter artık
Anonymous
Not applicable
Diğer
maksimum 10 dakika sonra silinecek
Ferhatakc2A9
Active Level 5
Diğer
Ban yeme sebebim ss deki kelimeyi dememmis kötü biseymi sadece küçük yaştaki insanlara denilen bi kelime sırf bu yüzden ban attın bordo tşk ederim umarım bunu duzeltirsin biz samsung için uğraşırken siz bize ban  attınız helal olsun başka bişey demiyorum

image

Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Aynen kardeşim şuan bende gördüm bende şok oldum
KralisbackA20
Active Level 6
Diğer

Benden buraya kadar ne zaman doğruyu söylesem illaki bi yerden ban yiyorum bu açtığım 4ncü hesap ve ben artık aktif olmayacağım bu ban olaylarından sonra heleki umarım dediklerimi anlamışsınızdır inşallah öbür arkadaşlar da ban yemez Hepiniz Âllaha emanet olun sevgi ve sağlıcakla kalın 

KralisbackA20
Active Level 6
Diğer
Kardeşim ben o değilim ben kralgeridonduyum
KralisbackA20
Active Level 6
Diğer
Tekrardan ban yememek için ismimi degistirdim