cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ban yedim FerhatakcA9

(Topic created on: 06-23-2020 10:20 PM)
117 Views
Ferhatakc2A9
Active Level 5
Options
Diğer

Arkadaşlar şuan çok sinirliyim gereksiz yere ban yedim bana destek verin 1 hafta lik ban yedim bu arada bu benim kimsenin bilmediği 2.hesabim lütfen modlar bunu düzeltsin ben yardim etmekten başka bişey yapmadım 

image

image

163 Comments
Diğer
evet malesef oyle
ama biz tugayi uyariyoruz asil biz ban yiyoruz
anlamadim gitti
ben simdi ne yapayim
gercektem 1 ay banimda fazlasiyla yikilmistim simdi 3 ay ban yemek biraz fazla yikti
Diğer
members i silmeyi dusunuyorum.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Aynen, insan bir yerde banlanınca o yeri hiç kullanası gelmiyor. Dünya hak karşıtı dünyası oldu, doğruyu söylersen ya ölürsün ya da orada burada banlanırsın.
metin00
Active Level 4
Diğer
geçimis olsun toprak
Diğer
sagol😭
0 Likes
YarGıc
Active Level 6
Diğer
Bende anlamış değilim Uyarmak ne zamandan beri Kural ihlali oldu yasak oldu Adalet yok burda onu anlamış olduk kardeşim Doğru söyleyeni 9 köyden kovuyorlar dostum samsung membersa ne iyilik ne doğruluk yakışır bende ban yersem yiyim birşey farketmiycek Forumu kirletenleri uyarmak suçsa eğer burda durmaninda bunlara prim vermeninde ne manası nede anlamı var kardeşim inceldiği yerden kopsun haksızlık yapılıyorsa bir yerde ben tahammül edemiyorum asla
Ferhatakc2A9
Active Level 5
Diğer
Evet tşk ederiz kardeşim aciklaman için biz samsung için uğraştık o bize ban attı haksizligin bu kadarı o kişiyede Napacam biliyorum ben neyse susayim
YarGıc
Active Level 6
Diğer
Hak adalet yerini bulur inşallah tek temennim budur Hak yiyenide haksızlık yapanada tahammülüm hiç yok Şuan ki sinirle Elime verseler onu ne yaparım allah bilir susuyorum elbet birgün adalet yerini bulur
Ferhatakc2A9
Active Level 5
Diğer
umarım adalet yerini bulur bende o kadar sinirliyimki ama yapacagimi biliyorum ben tşk ederim sanada iyiki sizler varsınız
YarGıc
Active Level 6
Diğer
Merak etme dostum ben her zaman sizlerin yanındayım Her daim allahtan bir zeval gelmediği sürece Haksızlık yapılmışlarin her zaman yanında oldum bu adaletsizliği hep beraber halledicez