cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Antiviürüs önerisi

(Topic created on: 11-13-2022 04:47 PM)
74 Views
tolgaS20FE
Expert Level 1
Options
Diğer

Arkadaşlar sizde yorumlarda kendinize göre en iyi antvirüs uygulamlarını söyleyebilirsiniz ben kendimce kaspersky öneriyorum sebeb ise diğer antivirüslere göre koruma puanın çok yüksek olması ve zaten 10 virüsten 8 i rusyada çıkıyor eee zaten kaspersky de rus şirketi o yüzden ruslar bu konuda daha becerikli gibi bende kaspersky öneriyorum.

10 Comments
Vueennx
Active Level 7
Diğer
Hiçbiri
tolgaS20FE
Expert Level 1
Diğer
Telefona virüs bulaşınca gelen pişmanlık hissi şaka bir yana kardeşim antivirüs programları gerçekten önemli bir şey
Vueennx
Active Level 7
Diğer
Telefonlar için gereksiz
tolgaS20FE
Expert Level 1
Diğer
Eskiden telefon virüslerinin sayısı çok azdı ama artık telefonlar geliştikçe telefon virüsleride artı hatta eskiden nerdeyse hiç telefon için antivirüs proglamları yoktu bile ama sonradan telefon virüslerinin artmasıylada android ve ios antivirüs proglamlarıda çıkmaya başladı.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Merhaba. Samsung model cihazlarda ayarlar kısmında yer alan cihaz bakımı uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim.
GürkanA21s
Expert Level 2
Diğer
Eset- kaspersky - malwarebytes en iyileri
ENES_65zz
Active Level 5
Diğer
McAfee galaxy storeden yükleyebilirsiniz samsung un önerisi bu uygulama
Diğer
Ne antivirusu ya
0 Likes
Morkoç
Active Level 4
Diğer
Kardeş virüs programı virüsün kendisi (: internete girerken hangi tarayıcıyı kullanıyorsan onu Ayarlar>Uygulamalar ordan hangi tarayıcı ise onu seç ve sıfırla yani ön belleğini temizle virüs falan kalmayacaktır.
Virüs dediğin şeyler ziyaret ettiğin sitelerde verdiğin izinlerle ekranına gelir.
İnternete girdiğin tarayıcıyı sıfırlaman yeterli olucaktır.