cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android dynamic system updates nedir

(Topic created on: 06-16-2021 11:34 AM)
1123 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

image

image

Bu (başka bir cihazıma bu bildirim geldi kendi kendine)

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Arda1238
Active Level 8
Diğer
Knk ben bunu root diye biliyorum ama olmayada bilir yani sözüme güvenme bende ilk defa gördüm

View solution in context

Solution
Emree1
Expert Level 2
Diğer
Güncellemeler telefon açıkken telefonun ayrı bir bölümüne kurulur cihaz yeniden başlayınca yeni işletim sistemine geçilir böylece güncellemeler hızlıca tamamlanmış olur

View solution in context

Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Tab2019Akullanıcısı,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Diğer
İlk defa görüyorum böyle bir soruya
Benim beyin 0 gitti bitti yani yok bitti🤣😂😅
Anonymous
Not applicable
Diğer
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
0 Likes
Solution
Arda1238
Active Level 8
Diğer
Knk ben bunu root diye biliyorum ama olmayada bilir yani sözüme güvenme bende ilk defa gördüm
Solution
Emree1
Expert Level 2
Diğer
Güncellemeler telefon açıkken telefonun ayrı bir bölümüne kurulur cihaz yeniden başlayınca yeni işletim sistemine geçilir böylece güncellemeler hızlıca tamamlanmış olur
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Tab2019Akullanıcısı,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes