cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 13 hakkında

(Topic created on: 12-02-2022 11:59 AM)
107 Views
XdaDevelopers
Expert Level 3
Options
Diğer

S21 firmware yeniden inceleme altında akıbeti belirsiz gelecek hafta sonuna sarkabilir.

1 fan edition cihaz daha eklendi
3 adet S serisi cihaz ismi belli değil muhtemelen s21 için yeniden inşa edilmiş firmware olabilir
M Serisi 1 cihaz daha eklendi
A Serisi 2 adet cihaz eklendi
Tab Serisi 2 model bekleme pozisyonunda
Tab s7 wifi modeli tamamlanmış geldi sanırım Türkiye ye

8 Comments
daktilo84
Active Level 7
Diğer
Benim için aslolan güvenlik güncellemesi. Keşke onu verselerdi. İnsanlar güvenlik güncellemelerini pek önemsemezler ama One UI 5'ten daha önemli benim için.
XdaDevelopers
Expert Level 3
Diğer
Aslında oda çok önemli birsey değil zaten.guvenlik güncellemesi gelmedi diye güvenlik açığımız olmuyor öyle hemen.kullaniciyi mağdur edecek yüksek riskli güvenlik açığı eskisi gibi değil artık...öyle olsaydı bu saate kadar rootlu cihaz kullanmazdim.o kadar banka uygulaması var hiç bir sorun olmuyor.zaten o uygulamalarda yüksek bit şifreleme özelliği var...
Gelen güvenlik güncellemeleri zaten ufak tefek bug vb gözle görülemeyen hatalardır...
Bana göre çok gereksiz 6 ayda 1 yayınlansa bile yeterli.zaten google sistemi sürekli yeniliyor...
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
Fan edition S20Fe artık 😄
XdaDevelopers
Expert Level 3
Diğer
Evet o..model numaraları yazıyor Aslında kargaşa tartışma olmasın diye model isimlerini yazmıyorum...s21 ciler öfkeli zaten.
daktilo84
Active Level 7
Diğer
Nerden bakıyorsun hacım?
0 Likes
BurakEA
Active Level 7
Diğer
Şimdi bu s21 ne zaman güncelleme alıcak
metken
Active Level 1
Diğer
S21 ultra yayınlamış diyor ama gelen giden yok
Batu_Ozen
Active Level 1
Diğer
**bleep** artık a modelleri alırken S serisinin almaması komik olay bir dahaki telefon ya google ya da apple samsungla devam edilmez gibi duruyor