cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 13 eksikleri ve artıları s20 fe için

(Topic created on: 12-20-2022 04:48 PM)
162 Views
tolgaS20FE
Expert Level 1
Options
Diğer

Evet arkadaşlar daha önceden böyle bir paylaşım yapmıştım şimdi daha detaylı bir şekilde izlemlerimin sonucunu buraya yazmaya karar verdim 

Not:her cihazda yani aynı model cihazlarda aynı sorunlar olmuyor
1.arka plan uygulamaları fazla kalamıyor mesala bazen işim oluyor bende bazı uygulamaları arka plan sekmesinde bırakıyorum ama sonra tekrar tıkladığımda anasayfaya dönüyorum evet kısaca rami iyileştirmek için böyle bir çözüm bulmuşlar ama güzel bir fikir olmamış 
2.Pilde sanki çok azda olsa bir azalma görüyorum ama çok az
3.wifi kopmaları bende olmaya başladı güncellemeden sonra 
4.Cihazın performansında bir sorun görmüyorum hani eskiye göre azalma yol ama artışı var mı bunu tam kavrayamadım 
Evet arkadaşlar benim diyeceklerim bu kadar daha önceden de böyle bir paylaştım ve bu paylaştığımın altınada bazı arkadaşlar kendi fikirlerini yazmışlar o yüzden linkini aşağı burakıcam 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba tolgaS20FE,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
zxvbbn
Active Level 5
Diğer
Kamera çekimlerin de bir düşüş var
0 Likes
Diğer
Cihazınızı sıfırlayıp deneyin.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba tolgaS20FE,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes