cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 12 / One UI 4 haber şu şekilde

(Topic created on: 10-13-2021 05:28 PM)
246 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Samsung, 2021'de kararlı bir Android 12 / One UI 4 sürümü için hala yolda

 
Samsung kısa süre önce Galaxy S21 serisi için ikinci Android 12 tabanlı One UI 4.0 beta ürün yazılımını piyasaya sürmeye başladı , ancak şirket henüz ilk halka açık yapı için bir lansman tarihi belirlemedi. Nasıl olabilirdi?! Beta programının amacı, yazılımı test etmek ve olası sorunları düzeltmektir ve bir geliştirici, genel sürüm için bellenimi yeterince cilalamak için ne kadar zamana ihtiyaç duyacağından asla emin olamaz. Bununla birlikte, Galaxy S21 serisi için piyasaya sürülen ikinci One UI 4.0 beta bellenimi ile şirket, lansman programında daha fazla güven kazanmış gibi görünüyor , bir Samsung Community moderatörünün bir Android 12 (One UI 4.0) sürümünün olabileceğini yinelemesi için yeterli. 
Aralık ayına kadar gerçekleşecek.
 
Söz konusu Samsung Community moderatörü, Samsung'un bu yıl Android 12 ve One UI 4.0'ı getirmek için Koreli telekom operatörleriyle birlikte çalıştığını açıkladı. Ve, fuar, 4,0 şaşırtıcı değil Bir UI için potansiyel 2021 kararlı sürüm olarak Samsung hem ve Google zaten söyledi onlar 2022 öncesi firmware açmayı hedefliyorlar o Ama şimdi, bir Topluluk moderatör görünüşte bir UI 4.0 inebilir söyledi “Aralık ayına kadar” teknik olarak 1 Aralık'tan önce anlamına gelir daha ince ayrıntıların çeviride kaybolmadığını varsayarsak.
 
Kararlı Android 12 ve One UI 4.0 Kasım ayında piyasaya sürülebilir mi?
 
Samsung, Aralık ayından önce Galaxy S21 için kararlı Android 12 ve One UI 4.0'ı yayınlamayı hedefleyebilir, ancak moderatörün dediği gibi net bir cevap vermek zor. Geliştirme süreci tahmin edilemez ve öngörülemeyen sorunlar planlı bir lansmanı geciktirebilir.
 
Ancak, Galaxy S21 serisi için ikinci One UI 4.0 beta üretici yazılımının ardından Samsung'un, 30 Kasım'dan önce veya sonra gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine bakılmaksızın 2021'de kararlı bir sürüm için yolda olduğu görülüyor. işler plana göre gidiyor gibi görünüyor ve bu, canlı yapıyı bekleyen beta test kullanıcıları ve Galaxy S21 sahipleri için iyi bir haber.
 
 
1 Comment
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Gönderiye SS eklemeyi unuttumAndroid-12-One-UI-4_219762.jpg