cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Akıllı Widget'lar sonunda Galaxy tabletlere geliyor

(Topic created on: 05-05-2022 12:59 PM)
84 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Samsung , One UI 4.1 ile Akıllı Widget'ları tanıttı ve özellik tüm uyumlu Galaxy S, Galaxy Note ve Galaxy Z serisi telefonlarda yayınlandı. Ancak Galaxy A, Galaxy M ve Galaxy Tab serisi cihazlarda eksikti . Şimdi, bu değişiyor gibi görünüyor.

9To5Google'a göre Galaxy Tab S8 serisi , Akıllı Widget'lar özelliğini üst düzey tablete getiren bir güncelleme aldı. Cihaz, 15 Nisan'da yayınlanan en son güncellemeyi çalıştırıyor ve Mart 2022 güvenlik yamasına sahip görünüyor .

Akıllı Widget'ların üç boyutu var gibi görünüyor: 2×2, 4×1 ve 4×2. 2×2 widget dışında, diğer Akıllı Widget'lar yeniden boyutlandırılabilir. Galaxy telefonlarına benzer şekilde, bu yeni widget'lar, tercih ettiğiniz widget'ları içerecek şekilde düzenlenebilir ve özelleştirilebilir. Farklı widget'lar arasında geçiş yapmak için Smart Widget üzerinde sola veya sağa kaydırabilirsiniz.

Umuyoruz ki Samsung , Smart Widget özelliğini daha eski üst düzey ve orta sınıf tabletlerde bile yayınlayacaktır. 

image

image

Kaynak: Sammobile Türkçe çeviri
5 Comments
KULLANICI324
Active Level 9
Diğer
Biz kendimizce akıllı widget kurduk orijinal ve en son sürüm lü hatasız çalışıyor
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Diğer
Çalışıyor mu peki? Android 11 yüklü A70te çalışmadı da😕
KULLANICI324
Active Level 9
Diğer
Valla benim bildiğim yazılım mühendisleri var tanıdığım onlar ayarladı cihaza yükleyip rom falan değil normal bulup sisteme uygun olanı kurdu
dinliyorum
Active Level 7
Diğer
Akilli widgetin espirisi ne anlamadim ne ozelligi var yani
plochy
Active Level 6
Diğer
One Uı core da olacakmı bilgisi olan varmı?