cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Akıllı One UI 4.1 özelliği tüm Galaxy cihazlarında mevcut değildir

(Topic created on: 03-21-2022 01:14 PM)
306 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Güney Koreli firma One UI 4.1 güncellemesini eski üst seviye ve orta seviye akıllı telefonlar için kullanıma sunmaya başladı. Ancak, One UI 4.1 özelliklerinin tümü, tüm Galaxy cihazlarına ulaşmadı.

 
One UI 4.1'in önemli özelliklerinden biri Akıllı Widget'ları içerir. Benzer boyuttaki widget'ları , telefonunuzun ana ekranında fazla yer kaplamamaları için gruplandırmanıza olanak tanır . Bu özellik Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra ve Galaxy S21 FE için yayınlandı . Ancak Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy A52 5G , One UI 4.1 güncellemesi ile Smart Widget'ları almadı .
 
Samsung'un katlanabilir ve Galaxy A serisi akıllı telefonuna Akıllı Widget'ları neden yayınlamadığı belli değil. Bu özelliğin bir telefonun son derece güçlü olmasını gerektirdiğini düşünmüyoruz ve bu doğru olsa bile, üst düzey işlemci yonga setlerine sahip Galaxy Z serisi telefonlarda bu özellik eksik.
 
Samsung'un Akıllı Widget'lar özelliğini katlanabilir ve orta sınıf telefonlara yayınlayıp yayınlamayacağını zaman gösterecek. Galaxy hayranlarının Samsung'un neden her Galaxy telefona Akıllı Widget'ları yayınlamadığını anlayabilmeleri için şirketin bu konudaki havayı temizlemesi gerekiyor .
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: Sammobile Türkçe çeviri
0 Comments