cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Addblok Reklam Engelleme

(Topic created on: 07-03-2022 12:04 PM)
62 Views
ssadiyedier
Active Level 10
Options
Diğer

A53 telefonuma resimde gördüğünüz uygulamayı indirdim oyun oynadığımda karşıma sürekli reklam çıkıyor engellemiyor ne yapmam lazım?

image

7 Comments
Solution
Diğer
Merhaba

Bu tarz uygulamalar pek işe yaramaz. Kesinlikle ama kesinlikle oynadığınız oyuna bağlı.

Kimi yapımcı, 1 dakikalık oyun içine 10 tane reklam koyuyor. Aynı şeyleri ben de yaşadım, biliyorum.

Bunun tek çözümü, internetinizi kapatmaktır. Uçak moduna alabilirsiniz telefonunuzu.

Ki yeni yapımcılar internet yokken bile reklam çıkartıyor, bunlardan kaçış yok.

Ya oyunu bırakacaksınız ya da reklamlı bir şekilde oynamaya devam edeceksiniz.

Uygulamanın pek işe yarayacağını düşünmüyorum. Zaten bu tarz reklamlı oyunlarda işe yaramaz.

"Samsung Internet" uygulaması için geçerli bir uygulama.

Teşekkürler, iyi günler dilerim
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
Oyunu nereden oynuyorsun tarayıcıdan mı ? Bu uygulama Samsung İnternet tarayıcısı için geçerli.
ssadiyedier
Active Level 10
Diğer
Yok google play store'dan indirdim
Mustafa3437
Expert Level 5
Diğer
"Samsung İnternet" uygulamasinda geçerli bu adblock. Diğerlerinde işe yaramaz.
ben006
Expert Level 5
Diğer
O uygulama samsung kendi arama motoru da ise yariyor normal telefona yuklediginiz oyunlar bz orda ise yaramaz
vecerxtreme
Active Level 7
Diğer
Ayarlar> bağlantılar> diğer baglantilar> dns yi seçip özel dns kısmına > "dns.adguard.com" yaz sonrasında telefonu yeniden başlat artık hiç reklam gelmez.
budchirp
Active Level 7
Diğer
Bu uygulama Samsung İnternet Browser uygulamasında reklam engellemeye yarar. Adguard kullanmanızı öneririm play storeda yok apk indirmelisiniz. Apk indirmek istemezseniz Ayarlar > Bağlantılar > Diğer bağlantı ayarları > Özel dns kısmında en altı seçip url kısmına dns.adguard.com yazmanız yeterli. Uygulama kadar etkili olmasa da web sitelerindeki ve oyunlardaki bazı reklamları engelliyor.
0 Likes