cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 11-19-2021 01:45 PM)
63904 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,934 Comments
User0000025
Active Level 5
Diğer
Ne zaman gelecek aga ne zaman mezara girincemi !!!!
0 Likes
orkunemir
Active Level 7
Diğer
Güncelleme gelmesi hiç önemli değil bana Tam türkçe deneyim verecekmi pil de olsun kamerada olsun yenilik getirecek mi bunlar yoksa 15 gelse ne olacak yazık insanları oyalamak kandırmak
0 Likes
sedatt
Active Level 4
Diğer
Abi bekle bekle bir hal oldu s22 ultra güncelleme ya ayin 15 dediler geldi geçti ya getirmeyecekseniz neden tarih veriyorsun yok çok meraklı olduğumdan değil ama böylede olmaz ki yapacaksanız bir iş adam gibi yapın ha bugün ha yarın sürekli sürekli millet kaç zamandır aldı biz de bir şey yok hele şu yd telefon alıp ta geldi harli olsun diye paylaşan arkadaşlara ayar oluyorum sana geldi bana değil ki 
0 Likes
Barancinar
Active Level 4
Diğer
Ne zaman gelir?
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Diğer
guncelmiyiz.com'da planlanan güncelleme takvimini öğrenebilirsiniz.
0 Likes
Fb34
Active Level 7
Diğer
Şimdi Reddi'te okudum ve yazıştım ne Amerika'daki ler ne de Avrupa'daki ler yeni güncellemeyi almışlar hepsi dörtgözle bekliyorlar ay sonuna kadar gelir diye 
0 Likes
Chief25
Active Level 4
Diğer
Hayır aldilar guncellemeyi
0 Likes
Fb34
Active Level 7
Diğer
Hırvatistan tek bir kişi yazmış aldı diye
0 Likes
Chief25