cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 10-28-2022 12:05 AM)
53 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
akira33
Active Level 3
Diğer
kanka sorup durmayin artik 5 milyon konu var android 13 ile ilgili konu acicagina ilk arastirsan diyorum?
Bayram32
Expert Level 2
Diğer
Yav arkadaş ben araştırdım bulamadım bisey belki birisi yabancı formlara bakmıştır bilgim yok benim sormak ayıp mi
0 Likes
akira33
Active Level 3
Diğer
hayır ayıp değil ama herkes artık soruyor full android 13 doldu herkes Axx telefonuma android 13 gelicek mi diye soruyo tarih istiyolar sen sanirim s21 ultra kullaniyosun android 13 ü dagitmaya basladiklari zaman hemen gelir sana hergun kontrol et guncellemeleri
TheSaTaN
Active Level 8
Diğer
Resmi bir duyuru yapılmadı....
Anonymous
Not applicable
Diğer
👍
berkay90
Beginner Level 2
Diğer
S20 fe icin net tarih var mi android 13 için
0 Likes
süleyman05
Active Level 1
Diğer

M30 s 12 güncelleme alacakmı

0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
ekim veya kasım sanırım
0 Likes
NaimGalaxyA33
Active Level 7
Diğer
Teşekür ederim
0 Likes
TheHeisenberg
Active Level 6
Diğer
Arkadaşlar One Uİ 5 çıktı bildiğiniz üzere, Önce S serisine sonrasında da diğer cihazlara yayınlayacaklarmış. Bi liste var ocak 2022'de M22 alıyor ama listede başka m serisi bir cihaz gözükmüyor. Lütfen cevabını bilen söylesin ya. Biz bunlara One Uİ 4.1 verdik diye kakalamasınlar kullanıcılara. 
0 Likes