cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 04-26-2023 09:25 PM)
88 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
Erol14
Active Level 5
Diğer
Android 14 güncellemesi almayacak!!
0 Likes
Ozzy1717
Active Level 6
Diğer

?

Ozzy1717
Active Level 6
Diğer
Nisan ayı bitmek üzere halen gelmedi o yüzden
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Güncelleme gelmese de sorun değil bence ya bekleyin sürümü yükselten güncelleme gelmediği sürece cihazlarda değişiklik olmuyor gibi zaten sürüm yükselten güncelleme gelse bile ahımlı şahımlı bir değişiklik olmuyor ya neyse Yani demek istediğim yazılım güncellemesi gelsin diye acele etmeyin gelse de aynı gelmese de aynı.
0 Likes
Ozzy1717
Active Level 6
Diğer
5.1 den sonra ısınma artışı olduğunu düşünüyorum cihazda. Belki düzeltilir güncellemeyle diye düşünüyorum
Anonymous
Not applicable
Diğer
Bendede var ısınma artışı yazılım da attırdım sıfırladım oyun oynasam cihaz soba moduna geçiyor☠️☠️
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Alacak da belki a54 var diye bizi ya umursamıyorlar veyada sallıyorlar bizi çünkü bu cihaz bu kadar geç almaz ve giriş seviyesi de değil
0 Likes
Diğer

Güncellemeler neden gecikti bu kadar hem tab s8 s7 için hemde s20 s21 s22 için nedir bu iş

Anonymous
Not applicable
Diğer
Samsung fazla model çıkardığı için güncellemeler geç geliyor maalesef
Aykut
Expert Level 5
Diğer

Arkadaşlar tablete güncelleme gelmiyor. Mayis ayı gelmiş fakat ne start switch ne de otada gözükmüyor. Ne yapabilirim 

image