cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 11-30-2022 06:30 PM)
36 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,938 Comments
Mithrandir
Active Level 6
Diğer
gercekten pismanliktir. kac zamandie bekliyorum. ses yok. bu ay android 13 u gectim guvenlik yamasi bile gelmedi.. asiri reziller
MertKemal
Active Level 9
Diğer
Almanya romu kurmayı düşünüyorum. Hem daha fazla özellik aktif oluyor cihazda, hemde samsung güncelleme merkezi Almanyada. Sorunlara karşı çok ilgiler ve hızlıca güncelleme gönderip çözüyorlar sorunu
Mithrandir
Active Level 6
Diğer
nasil yaa. almanyadakiler de daha fazla mi ozellik var simdi?
MertKemal
Active Level 9
Diğer
Evet
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Almanya romu kurarsan güncelleme alamazsın birdaha garanti dışı bırakır
0 Likes
MertKemal
Active Level 9
Diğer
Almanya üstünden güncelleme alacak cihaz. Güncellemede sorun çıkmaz
0 Likes
nzmky
Active Level 3
Diğer
Garantiden çıkmıyor mu???
0 Likes
MertKemal
Active Level 9
Diğer
Büyük ihtimal çıkar yazılımsal hatalarda. Ama batarya filan donımsal şeylerde sorun olmaz
0 Likes
sedo78
Active Level 1
Diğer

Csc kodunu değişimi yap garanti dışı kalmaz telefonun 

0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ne rezili abi kendi servislerine cihaz veriyorum dün aldım bugün bende Bi baktım hat çekmiyor samsung canlı destek ile görüştüm servise verin diyor bi daha samsung almam bana ders oldu