cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 08-07-2022 01:22 PM)
119 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,938 Comments
osmand
Active Level 2
Diğer
kaç test aldığına nereden bakılıyor ve bu testlere katılabiliyor muyuz? ben artik android 12 kullanmak istiyorum
GürkanA21s
Expert Level 2
Diğer
Bende bilmiyorum kim paylaştıysa sonraki gün eğer test te girdiyse 25 ise 26 oldu diye paylaştım
neyapacaksın
Active Level 1
Diğer

Telefonum M12 128 GB versiyonu  android 12 tarihi 5 ağustos son gün bugün güncelleme gelecek mi sayın samsung yetkilileri??????????😤😤😤😤

Cosmosium
Expert Level 1
Diğer
Eğerki 5 ağustos yazılmışsa geceye doğru yayınlanacaktır öyle düşünüyorum.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ertelediler diye duydum.
0 Likes
Cosmosium
Expert Level 1
Diğer
Böyle bir bilgi göremedim ama ertelenmiş olabilir.
0 Likes
A125F
Active Level 4
Diğer
Haksızlık ya ilk başta 21 haziran dediler sonra 14 temmuz 21 temmuz 15 ağustos sonrada 30 ağustos ve 5 Eylül diyorlar tek Android 12 güncellemesi istiyoruz yaptıkları haksızlık kaç kere ertelendi ortalama a12 hergün teste giriyor girmesine rağmen erteleniyor yaptıkları ayıp
image

image

budchirp
Active Level 7
Diğer

Android 12 geldi ama bir sonraki güncelleme ne zaman gelecek 1 ay, 3 ay yoksa 6 ay sonra mı?

0 Likes
Erd4l543
Active Level 2
Diğer
Merhabalar

Acaba Galaxy A125F modeline One UI 5 (Android 13) gelecek mi?
0 Likes
EymenTR
Active Level 6
Diğer
A21s/A217F modeline yazılım güncellemesi gelecek mi ?
0 Likes