cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 08-03-2022 10:05 PM)
127 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
SUPG1NAT5R
Active Level 3
Diğer

Başlıktaki telefona Android 12 güncellemesi gelecekmi gelecekse ne zaman gelecek

0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Diğer
Merhaba

A12 için Temmuz- Ağustos aralığı alacak
0 Likes
devemde
Active Level 3
Diğer

Model adı A11 Android 12 hangi tarihte yayınlanır.

MBÖ
Active Level 10
Diğer
Ne kadar geç o kadar iyi bence. Tahminim bu ay sonu ama eylül'e sarkar gibi...😅😅😅 neden dersen Zamzung Bey başı çekiyo😅😅😅
fatih123456
Active Level 8
Diğer
Ay içerisinde yayımlanır
bzdg
Active Level 1
Diğer
Şu güncelleme nerde kaldı agustos başı yaziyordu hayla yok ne saçma bi dagıtım planlaması anlamıyorum.
DARAK
Active Level 3
Diğer
Android 13 ne zamana gelecek bir kesin tarih var mı herkes bir agizdan konuşuyor  lütfen doğru bilgi verin dostlar 
0 Likes
ODIOS
Active Level 4
Diğer
Eylül gibi çıkar diye düşünüyorum. Google'ın sitesinden de bakabilirsin
0 Likes
osmand
Active Level 2
Diğer

2020 YILINDA ÇIKAN A21S BİLE ANDROID 12 GUNCELLEMESI ALMIŞ İKEN 2021 DE ANDROİD 11 ILE ÇIKIŞ YAPAN M12 4 AYDIR GÜNCELLEME ALMAYI BEKLİYOR!! LÜTFEN BUNUN NEDENİNİ BELİRTİN VE BİRAZ DAHA ERKENE ALMAK İÇİN ÇABALAYIN. 

#M12
#Android12
#Güncelleme 

GürkanA21s
Expert Level 1
Diğer
A21s 34 test gördü herhalde m12 de o kadar test görür