cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 07-01-2022 06:15 PM)
124 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,938 Comments
Diğer
Sanırım yok anlaşıldı
narcosis
Expert Level 5
Diğer
merhaba

android 13ü kesin olarak alacak android 14 ise onuda alabilir bu ilerleyen zamanlarda belli olacaktir.
A32_9
Active Level 9
Diğer
Güncelleme, ister Android 13 ister Android 14 olsun, telefonun teknik özellikleriyle, örneğin RAM 6 veya 8 ile ilgisi var mı?
Keremcan
Active Level 5
Diğer
Ramla ilgisi yok.
A32_9
Active Level 9
Diğer
Evet yanlış bilgi verdi yeni telefon sürüm 2021 mümkün değil sadece android 12
TuncayA23
Active Level 4
Diğer
A03s e bile geldi biz hala bekliyoruz 
Diğer
İnş sizede gelir ben smart dan yükledim güncelleme boyutu 4gb dı
Solaceexe
Active Level 6
Diğer

Gerçekten şu a21s e güncelleme gelmesi gerekiyor daha düşük modele bile hatta aynı modellere bile geldi sorun ne ya harbi? 

narcosis
Expert Level 5
Diğer
kardeşim belki de gelince pişmanlıkta yapabilir bu kadar uzadığına göre muhtemelen cihazda hatalar veriyor.
fatih123456
Active Level 8
Diğer
Güncellemenin hatalı mı gelmesini istiyorsunuz acele işe şeytan karışır derler. Geç gelsin temiz gelsin bende a125f telefon var bende bekliyorum ama sıkıntı isyan yapmıyorum. Geç gelsin temiz gelsin