cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 05-28-2022 11:48 PM)
101 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
48Muğla
Beginner Level 2
Diğer
Android 12 ye baktığım zaman A21s göremedim bu gelmicek anlamına mı geliyor
ali_edgn
Active Level 7
Diğer

Mart ayında gelecekti Haziran oldu ama hala gelecek bize bir umut bekliyoruz işte temmuz ayına sarkmazsa şükredelim bari

A11ümıt
Active Level 10
Diğer
İnş gelir güzel Bi guncelleme
Can_S20FE
Active Level 8
Diğer
Millet Android 12 güncellemesinden şikayetci siz güncelleyemedik derdindesinjz 🤣
ali_edgn
Active Level 7
Diğer
Yok ben olmam abi zkzmsnnsns
Futyibrahim21
Active Level 2
Diğer

ANDROID 12 rab a7 2020 alacakmi

ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
27 mayıs - 2 haziran arasınds alması planlanıyor. Fakat bu süre ertelenebilir ve güncellemen gecikebilir testler sorunlu olursa. Ama 2 hazirana kadar alır diye düşünüyorum.
(Yardımcı olabildiysem yorumumu çözüm olarak kabul edersen sevinirim^^)
narcosis
Expert Level 5
Diğer
Ametin veliahti gibisin maşallah 😄
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Kardeşim,
Ben ahmet değilim, ahmet gibi de değilim. İnsanlara yardımcı olmaya, çözümler önermeye çalışıyorum. Ahmet sürekli kopyala yapıştır yapıyor üstelik insanlara da yardım edemiyor. Ben öyle değilim. Kopyala yapıştır yapmadan inat etmeden kendi çözümlerimi ve bilgilerimi önermeye çalışıyorum.
Ve üstelik yardımcı olamadığım zamanlarda da bazen Google aracılığıyla araştırma yapıp insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Ben gayet anlayışlı ve bilgili bir insanım. Lütfen beni Ahmetle karıştırma.
Eğer yardımcı felan olamıyorsam, yanlış bilgilere yöneliyorsam kusuruma bakmayınız lütfen.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Verda sen Ahmet gibi kopyala yapıştır yapmıyorsun biliyorum ben seni 😊