cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 05-15-2022 06:21 PM)
66 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
Berke_S9
Active Level 7
Diğer
Ben sahsen guncellemeyecegim fazla birsey getirmiyor zaten gerek yok o yuzden bence
mehmetali8080
Active Level 5
Diğer
Bir süre daha bekleyecek niye bende fazla çok sıkılıyorum susmuyor😡😡😡
OMRYZC
Active Level 7
Diğer
Her gün her saat başı güncelleme kontrolü yapmaktan yoruldum gerçekten bezdirdiniz madem orta segment telefonlarınıza değer vermiyosunuz satışını kaldırın kardeşim yeter ya yeter nerde bu a71 güncellemesi
GLXYS23
Expert Level 3
Diğer
Her saat başı kontrol etmenize gerek yok , genelde sabahları veriliyor güncellemeler, günde 1 kere kontrol etmeniz kafi,orta segmentler icin maalesef güncellemeler çok geç veriliyor, inşallah tez zamanda verilir güncelleme
canmnj
Active Level 6
Diğer
Emin ol çok dikkate alırlar
Anonymous
Not applicable
Diğer
Modlar dikkate alsalar da **bleep** etmez kore ne zaman yayınlar ise o zaman yayınlarlar. Samsung Türkiye her zaman geç vermiştir güncellemeleri. Samsung Türkiye kendine çeki düzen vermiyor kardeşim boşa burda gönderi açma faydası yok. E posta gönderin diycem de işe yaramaz gibime geliyor. En güzeli beklemek Samsung tiye almıyor bizi...
Exper
Active Level 1
Diğer

Galaxy A71
Verilen süreyi 36 güm geçtiğine göre android 12 hayal herhalde. Ne plansızlık.

Anonymous
Not applicable
Diğer
Selamünaleyküm.

Cihazınızın güncel yazılım bilgilerini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için Samsung'un resmi internet sitesini Takipte kalınız.

http://www.guncelmiyiz.com/
Pankek
Active Level 7
Diğer

A71 GÜNCELLEME
Güncelleme bugün de gelmeyecek değil mi? 😂

uzeyirr
Active Level 2
Diğer

a11 android 12 alcakmi