cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 05-13-2022 05:46 PM)
43 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
ssadecefatih
Active Level 6
Diğer
verdiğimiz paraya yazık a51 aldı kaç hafta oldu insanlar android 13 e geçecek biz hala bekliyoruz 2021 aralık zamanından beri kullananlar var android 12 yi
volkanva52
Active Level 3
Diğer
Büyük ihtimal yaz aylarında alir
VadimKM
Expert Level 4
Diğer
Temmuz-Ağustos gibi gelir Android 12 güncellemesi.
ben006
Expert Level 5
Diğer
Bu ay icerisinde alacak sitesi olan http://www.guncelmiyiz.com/cihaz/sm-a125f ten takip ede bilirsiniz
xxtentacion
Active Level 7
Diğer

A31 Android 12 ne zaman gelecek?
Ben çok istiyorum 1 haftada gelir bence

ErtuğrulTez
Active Level 5
Diğer
Merhaba a32 andoid 12 ne zaman gelicek acaba ? 
EmreA71
Active Level 1
Diğer
Güncel miyiz? Maalesef yine değiliz olamıyoruz tarihler güncellenmiş son tarih Mayıs sonu olarak revize edilmiş. 13 tanıtıldı fakat biz 12 bekliyoruz. 

image

smhszr
Active Level 1
Diğer
Bazı siteler haber yapmaya başladılar markaların a13 alacak telefonları hakkında. S10+'ı alacak gibi söylüyolar ama bildiğiniz bir duyum/haber var mıdır diye sizlere sormak istedim.

teşekkürler iyi forumlar
EmreA71
Active Level 1
Diğer
Güncel miyiz? Maalesef yine değiliz olamıyoruz tarihler güncellenmiş son tarih Mayıs sonu olarak revize edilmiş. 13 tanıtıldı fakat biz 12 bekliyoruz.

image

Anonymous
Not applicable
Diğer
m21 e güncelleme bir türlü gelmiyor neredeyse bütün ülkelere gelmiş

image