cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 01-17-2022 05:56 PM)
22 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
Burakdlk0
Active Level 3
Diğer

Merhaba arkadaşlar M31 Android 12 ne zaman gelir? 

0 Likes
Cakir20
Beginner Level 5
Diğer

Selamlar s10 telefonlara TÜRKİYE ye 12 güncellemesi bugün (17.012022) itibariyle hâlâ gelmediği gibi 30.40 ülkeye geliyor..

Bunun üstüne üstlük bide ocak 2022 adroid 12 güvenlik güncellemesi geliyor ilk almanyadan başlayarak. Rezillik anca bu kadar olabilir.. yazık yazık yazık.... 
0 Likes
BATUHAN16
Active Level 5
Diğer
Samsung böyle giderse çok kişi kaybeder.
zcc
Active Level 8
Diğer
Ayni dertten herkes sikayetci s20 ultra benim hala gelmedi bize yani normal aralikdan bu yana bekliuoruz 2 ay oldu nerdeyse gecikeli oyle soyleyeyim
0 Likes
Cakir20
Beginner Level 5
Diğer
Aynı sıkıntı s20 serisinde de var tüm ülkeler almış 12 yi üstüne bide ocak güvenlik güncellemesi almış yazık yazık ama TÜRKİYE'ye bilinçli geciktirme yapılıyor 2. sınıf değil 3.4. sınıf ülke muamelesi yapılıyor (nasılsa peynir,ekmek,gibi satıyoruz beklesinler, anlayışı)
zcc
Active Level 8
Diğer
Aynen az once samsung ceo mu ne eposta gonderdim bütün sinirimi dökmüşümdür a70 kullanirkende ayniydi ki en son turkiye guncelleme aldi hatırlıyorum sinirlendim bugun nedense iyice sinirlendim
MstfNr
Active Level 3
Diğer
Samsung aşağıdaki ülkelerdeki S10 serilerine Android 12 vermişken bizlere S20 serisi vermemesi başlı başına ihanettir. Samsung neden alınmaz aslında en iyi cevabı. 
image

kolombo06
Active Level 6
Diğer

Samsung ne zaman vereceksin güncellemeyi kaç zaman daha geçecek 

S21feeAhmett
Active Level 7
Diğer
Valla bizde bıktık bekliyoruz
kolombo06
Active Level 6
Diğer