cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 01-17-2022 03:06 PM)
37 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
zcc
Active Level 8
Diğer
Heheheh gülme geldi bana s20 ultrayada gelmedi gelesi yok turkiye guncellemede en sonlarda takılmayı sevdigi icin Allah bilir diyorum 🙄
ahmet_turğut
Expert Level 5
Diğer
Merhaba
Samsung Galaxy a 72
Cihazınız ile ilgili güncel yazılım bilgilerini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için Samsung'un resmi internet sitesini ziyaret edin cihazınız benim Tahminimce 2022 yılı Şubat ayı içerisinde en geç Android 12 Yazılım güncellemesini alacaktır diye tahmin ediyorum
http://www.guncelmiyiz.com/
0 Likes
Diğer
Kesin bir şey söyle Ahmet 🙃😁😈
0 Likes
GokhanTurgut
Active Level 6
Diğer

Sanırsam Samsung bu Android 12 güncellemesini vermeyecek. Ya unuttular yada Samsung Türkiye ekibi artık saldım çayıra modunda takılıyor.

Diğer
Bazı aksaklıklar sonucu güncelleme gecikebilir kısa sürede gelmesini temenni ediyorum kontrol etmek için güncelmiyiz sitesini ziyaret ediniz .
0 Likes
GokhanTurgut
Active Level 6
Diğer
Vallahi günde 100 kere hem güncelmiyiz sitesine hemde yazılım güncelleme menüsüne bakmaktan ben yoruldum ama Samsung vermemek konusundaki kararından yorulmadı 😂😂😂
0 Likes
Diğer
Güncelmiyiz? Değiliz 😏
zcc
Active Level 8
Diğer
Oraya bakma gec geliyor o sitenin kafasi samfrew sitesine bak guncelmiyize bakma cihaz guncelliyor hala testte gorunuyor degisik bi site o
0 Likes
Diğer
Hahahaha.. Bu konuya yorum bile yazdırmıyorlar...hemen siliyorlar.... isyan çıkacak 🤣🤣🤣🤣