cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

ANDROİD 14 HABERLER & GÜNCELLEME TAKVİMİ

(Topic created on: 12-14-2021 02:46 PM)
42 Views
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Herkesin beklediği Android 14 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitemizde yayınlanmıştır.

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz ve  cihazınızda bulunması gereken güncel yazılım sürümünü öğrenebileceğiniz internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

5,940 Comments
Diğer
Bu samsung 2019 model demiyor mu orta ve amiral gemisi her model 2019 yılında üretilmis bu listeye uygun  android 12 ye sen niye a50 a70 a80 gibi orta segmendeki modelleri es geçiyorsun bu düpedüz samsungun kemdini ylanması koca şirket kendi dedini üstünü çiziyor s10 almayı hak ediyorsa a 2019 modeller de hak ediyor siz insanlarla dalgamı geciyorsun aklımızla alay ediyor biz ne okudugumuzu bilmiyecek kadar cahilmiyiz o yazıda 2019 orta diyor bir a90 5g mi yani orta model hadi ordan samsung sen kendini kandır
Semihchee
Active Level 3
Diğer
Android 12 Sürümünü Alacakmı A51? 
enver51
Active Level 1
Diğer

S20 serisi cihazların planlanan android 12 güncellenmesi ertelendi mi ?

qreens20plus
Active Level 4
Diğer
bu hafta icerisinde gelecek diyolar ama bilmiyorum
ben006
Expert Level 5
Diğer
Hayir sadece s20 fe ertelendi diyerleri aralik ve ocak arasi yazmaktadir
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
S20 FE ertelenmedi ki?
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Hayır ertelenmedi, guncelmiyizde yazdığı gibi 14 Aralık- 30 Ocak arası gelecektir.
AliKurt
Active Level 3
Diğer
Samsung A72 cihazım Android 12'ye yükselecek mi?  Eğer böyle bir durum söz konusu ise ne zaman gerçekleşecek?
AliKurt
Active Level 3
Diğer
Soruyu ben sordum, kendime ve benim gibi bilmeyen kişiler için buraya cevabı bırakıyorum 😅😄 Diğer yıla gelecekmiş bu güncelleme, sanırım.Screenshot_20211215-105926_Chrome_18157_1639555166.jpg
FurkiTurki
Active Level 3
Diğer

Selamlar, Samsung Galaxy s20 için Android 12 güncellemesi ne zaman gelecek acaba? Güncellemeyi alan arkadaşlar var mı s20 de?