cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

5g acilmasi

(Topic created on: 03-28-2023 08:13 PM)
288 Views
ben006
Expert Level 5
Options
Diğer

Diyer marka yazilimla acti acma kapama igonu sira sende samsung o yazilimi gitir artik 5g li ciyazlara ve sunuda anlamis olduk bi cok insan elma diye yere goge sirdiramayan ozelik bilmeden takip etmeden alindigi ortaya cikti yorumlara 11 de neden 5g acma yeri yok deniliyor 😂 

28 Comments
Diğer
Ben asıl 5G gelince şarjın ve internet paketlerinin ne kadar dayanacağını merak ediyorum🙂?Isınma artacak mı,daha mı fazla bağımlı olacagız cihazlara?
ben006
Expert Level 5
Diğer
O bagimlik yapmaz sosyal aglar yapiyorda internet su gibi olacak iice cok insan o gonderi altina bilmeden arastirmadan aldiklari beli oldu
Diğer
Aynen öyle ve members'da ağlayıp isyan paylaşımları yaptıkları geliyor gözümün önüne 😄!
ben006
Expert Level 5
Diğer
Aynen applede samsung boyle uygulqmasi varmi onu bilmiyorum orda 12 altindakiler iyi hakaret ediyolardir bize neden yok 5g diye
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ben geçen Samsung store a gittim sordum 5g destekli cihazlar açık ama onay bekliyoruz dediler demekki daha hazır değil android tarafında
ben006
Expert Level 5
Diğer
Aslinda diyer ulkelerde o acik demeki o ulkemizte bir anlasma olacak ozaman ciyazlar icin samsung ve ulastirma bakani ile
Emir-S22
Expert Level 4
Diğer
Uzadıkça uzadı sakıza döndü açık evet ama nerde kullanılıyor toplamda 10 u geçmez yer sayısı bence 5.5G ye geçeriz biz gene
ben006
Expert Level 5
Diğer
Oyle duruyor bu kez burda 5.5g nasil yapilir sorular baslar 5g ciyazlar😂
Emir-S22
Expert Level 4
Diğer
Amerika standartında 5G daha iyi aslında MWB di sanırım ama maalesef 5g olunca çokda değişmicek kota sıkıntı