cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

50.000 Beğeniye Özel Etkinlik 😍❤

(Topic created on: 12-08-2021 05:45 PM)
52 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba Sevgili Members Kullanıcıları,

Beni bu günlere getiren desteğini esirgemeyen members kullanıcılara gönülden teşekkürlerimi iletiyorum 😍 iyiki varsınız ❣

50.000 beğeniye özel etkinlikte sizlere birkaç tane sorular soracağım cevaplarınızı merakla bekliyorum , amacımız eğlenmektir 😊😍

1) Samsung denilince aklınıza ilk gelen nedir?

2) Samsung Members öncesinde Forum deneyiminiz varmıydı? Members size ne kadar yararı dokundu ?

3) Telefonlarımız İhtiyaç mıdır yoksa Lüks müdür ?

4) Samsung Sponsorunda olmak istermiydiniz, yoksa normal kullanıcı mı olmak istermiydiniz?

5) Forumda Sevdiğiniz moderetörler veya üyeler kimlerdir ?

Etkinliğe katılan kullanıcı arkadaşlarıma canı gönülden teşekkürlerimi sunarım 😊😍

68 Comments
SanalYargıç
Expert Level 2
Diğer
Abi seni bekliyodum

1. İl olarak samsun geliyor
2. İlk kez forum kullanmam ilk kez derken 4 senem olucak iyiki sizin gibi yardımsever insanlarla tanışmışım
3. Eskiden ihtiyaçdı,şuan lüks
4. Sponsoru olmak isterdim, kullanıcılara önem vermiyor samsung
5. Mod ları hiç sevmiyorum beni banlamayın, tek sen zaten herkes bilir benim seni sevdiğimi 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Akşam üstü paylaşayım dedim kardeşim herkes cevaplama fırsatı bulsun diye ,iyi yapmışsın 😊

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim kardeşim benim, 😍😊
SanalYargıç
Expert Level 2
Diğer
Rica ederim Alfam benim🤗
Rose67_
Expert Level 5
Diğer
Sizi 2021 yılının en iyi arkadaşları ilan ediyorum djdjdjdjdjdjd
SanalYargıç
Expert Level 2
Diğer
Teşekkür ederim😊
Diğer
Samsung denince aklıma Samsung gelir

İlk forum demeyimimdi ve çok faydalı oldu

Bu göreceli bir durum olmakla berbaber benim için hayati bir ihtiyaç

Yesilırmak sadece sevdiğim mod gerisini çok sevmem üyeler olarak ise sen nazif mehmet99 RecepF DarksideOfForce tu sanırım bir de o
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Değerli güzel yorumun için çok teşekkürler kardeşim 😊😍
Diğer
Bu arada şimdi **bleep** ettim de 4. Soruya cevap vermemişim C şıkkı olan reklam yüzü olmak isterdim çünkü o daha benlik bir eylem ☺
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Uvuvu iyimiş kardeşim reklam yüzü yakışır , sana çok güzel Z flip 3 kombini giderdi kılıflar ile birlikte
Diğer
Of aynen yaa muq kombinler yapar hepsine de Z Flip 3 Beskope Edition çekerdim şahane olurdu