cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

300 'üncü Gönderiye Özel 🤍

(Topic created on: 03-27-2021 08:01 PM)
496 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhabalar Arkadaşlar öncelikle Berat Kandiliniz mübarek olsun samsung ailesi ve samsung members kullanıcıları 😊

Burada arkadaşlar forumun ilk açıldığı günden bugüne kadar buradayım iyisiyle kötüsüyle buraya kadar geldik ve bugün sizlere böyle bir konu açmak istedim katılanlara şimdiden teşekkür ediyorum 🤗

Bazı bir kaç sorular soracağım isteyenler katılabilir :

1) Samsung telefonu bir daha alırmısınız ve neden almak istersiniz ?

2) Samsung ekibi nerede yanlışlar yapıyor ?

3) A52 ve A72 almayı veya almamayı düşünüyorumusun ve nedenini bir kaç kelime ile söylebilirmisiniz ?

4)Samsung son zamanlarda kamerada neden performansını düşürdü , çinlilere karşı niye tam direnç göstermek istemiyor yoksa işin arkasında gizli anlaşmalar mı dönüyor fikriniz nelerdir ?

5) Forum hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Bana İstediğiniz soruları sorabilirsiniz 🤍
48 Comments
Diğer
1-) Alırım çünkü diğer arayüzlerde iş yok hepsi çok rüküş çok kalitesiz

2-) Say say bitmez şimdi 2 saat ona nefesimi yoramayacağım

3-) Düşünebilirim tabi az ucuz olursa da bem alana kadar A53 A54 çıkar

4-) Fikrim yok çünkü herkes fazla istedikçe istiyor net çeksin yeter gerisi boş

5-) Düşünmüyorum
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Katılım sağladığın için teşekkür kardeşim
Diğer
Rica ederim bu arada hayırlı kandiller
XdaDevelopers
Expert Level 3
Diğer
Hastayım yorumlarına 😂
Diğer
Şimdi övünmek gibi olmasın ama yapmacıklıktan nefret ederim doğal bir yorum yaptım direk
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
😂😂
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
Hayırlı olsun alfa reis
1) alirim ben seviyorum samsungu, ozellikle amiral serileri çok başarılı. Arayuzu falan göze güzel geliyor.

2) guncelleme konusunda büyük yanlış yapıyor kendi telefonumdan örnek veriyim dünyanın ilk 4 arka kamerali telefonu diye lanse ettiği bu premium cihaz şuan düzensiz guncelleme listesinde 3 yıllık major guncellemeye dahil edilmeliydi

3) ben baya begendim özellikle A72 alınabilecek cihazlar assssiri iyi olmus amiral seviye özellikler daha fazla entegre edilmiş

4) Samsung tam güçle gelmeyi düşünüyor olabilir yoksa inovasyon bakımından rakiplerinden surekli önde

5) forum hakkinda bisey dusunemiyorum eskiden daha güzeldi şuan pek cezbetmiyo mlsf o yuzden pek girmiom
Diğer
Alda reis 😂😂
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
I-t yanlış yazmışım pu