cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

3 Yıl Güncelleme Politikası

(Topic created on: 11-27-2020 02:56 PM)
143 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Arkadaşlar biliyorsunuz ki samsung lansmanda 3 yıl güncelleme vereceğini açıklamıştı ve S10 ve üstü amiral gemisi modelleri geleceğini belirtmişti ve daha sonraki günlerde ise Bazı Orta üst A serisi cihazlara 3 büyük güncelleme geleceğini söylemişti yani kısacası 

image

Arkadaşlar A50 A70 A80 cihazları 3 büyük güncellemesini hak eden cihazlarıdır hatta buna ek olarak S9 serisi ve Note 9 serisi de 3 büyük güncelleme listesine eklenmesi gerekiyor çünkü hak eden cihazlar 

Geçen gün toprak arkadaşımzda gönderi paylaşmıştı 

Samsung Türkiye ve Genel Kore merkezinin bu önerimiz kulak vereceğini düşünüyorum ve öyle umud ediyorum

Lütfen arkadaşlar gönderime destek çıkmanızı sizlerden çok istiyorum lütfen cihazların hakkı yenmesin 😊

Destek çıkan arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim 
18 Comments
ozlemm
Expert Level 4
Diğer
Kalkın G.Kore'ye gidiyoruz😁
Mercimeyk
Expert Level 3
Diğer
tez hazırlıklara başlansın!
ozlemm
Expert Level 4
Diğer
😄😄
68kral
Active Level 6
Diğer
alfabeturk gardaşım tamam'da bu ay sonu yada ay başı une 2.5 gelrmi
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Bu ay sonu Imkansiz gelmez artik bu ay geçti.
Ama Aralık ayında gelir.
Aralik ay başi vs
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
kardeşim tahmin veriyorum, samsung 1 günde boş güncelleme yapıp gönderiyor sonrası kötü oluyor ama geçen gün gönderi paylaştım kanka bir bak istersen gönderiye

güncelleme Geleceğini doğru ama gün tarih vermek sıkıntı oluyor samsung işleri çok karıştırıyor ama geleceğini tahmin ediyorum
plüton
Active Level 10
Diğer
3 yıl güncelleme konusu bundan sonrası için hangi serileri ve hangi modelleri kapsayacagı açıklayacağı zaman adaletli bir dağıtım yapar umarım android ve arayüz güncellemesi konusunda soru işareti kalmadan samsung
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
inşallah kardeşim öyle yapar ya android güncellemesi vermese bile arayüz güncelemesi versin oda yeter
arızaa
Active Level 7
Diğer
a50 hak etmez a51 a71 a70 bunlar verilebilir