cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

10.000 Beğeni Özel

(Topic created on: 12-30-2020 01:09 PM)
446 Views
FerhatakcA9
Expert Level 4
Options
Diğer

Merhaba arkadaşlar sizlerle gecen güzel- kötü günlerimiz oldu uzun süredir burdayız ve bu işi hep beraber yapıyoruz bunu sadece kendimin degil hepimizin başarısı olarak görüyorum koskoca 1 yılı geride bıraktık surekli beraberdik özellikle ALFATÜRK, ENESG970FVEA530F, TOPRAKS9PLUS, 5XOMERX4, NAZIFA6PLUSTABS6LITE, INFONDROID, HUSEYW ve daha adini sayamadığım birsuru arkadaşım hepinize tşk ederim. Ben elimden geldiğince sizlere yardim etmeye devam edeceğim hep yanınızdayım:)

Şimdi gelelim asıl konuyu 10K beğeniye özel cok guzel bi gonderi hazirliyorum. Begeneceginizden eminim baya emek gösterdim çünkü cok seveceğiniz bisey geliyor. Yarina yayinlarim simdiden tahminlerinizi alalim ;)
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
daha guzeli olamazmış zaten harika faw yorumum bu
HUSEYW
Expert Level 5
Diğer
tamam
Anonymous
Not applicable
Diğer

Şubat ayında atıldığım bu macerada bir çok değerli insanla tanıştım. Yeri geldi birlikte güldük yine birlikte üzüldük. Members a A3 2017 ye Android 9 verilmesi hayalleriyle gelmiştim şimdi bir çok cihaz için güncellemesi için bulunuyorum. Bu son zamanlarda members ta aktif değildim sebebi ise 4 aydır evli olmam ve 13 Kasım tarihinden beri Samsung cihaz kullanmıyor olmam. Kısacası burada bir aile oluşturduk ve daha iyisini yapmak için elimizden geleni yapacağımıza inanıyorum. Etkinliği bekliyor olacağım:)

FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
yorumun için tsk ederim cok guzel yazmissin bende daha forum açılmadan önce android 10 ve beta takvimi icin girmiştim fakat ülkemizde beta yok maalesef sonra forum acilinca burayada baktim zamanla başladık 1k 3k 5k derken bi baktik 10k iste bende cok guzel insanlarla tanıştım iyikide varmış burasi etkinlik harika bisey olcak herkes begenir umarim
Diğer
Çok özel bisey anlatacaksın mesela önemli bilgi olur birinin yaşam hikayesi olur falan bence benzeri bisi olcak
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
cok guzel bisey olcak orasi dogru ama artık bilemiyorum bi bakmışsın otobiyografimi dökmüşüm (şka tabiki)
Diğer
Xjdjdhdjdzjddj
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer

Çok seveceğimiz bir şey.. ben bilgilendirmeleri severim belki de hoş bir bilgilendirmedir :) 

FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
tsk ederim bilgilendirmelerim guzeldir baya ilgi topluyor ama bilmem artık yarin ne yaparım:)
Brazl
Active Level 7
Diğer
Çok merak ettim. Tahmin edemiyorum her şey olabilir ama bildiğim tek şey güzel bir etkinlik olacağı :)