cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Şu exynos kötülemeyi bırakın artık!

(Topic created on: 11-16-2023 12:28 AM)
327 Views
BÜ41_A546E
Active Level 6
Options
Diğer
Arkadaşlar kimse üstüne alınmasın ben şu işlemci abartmasından bıktım yani ben iphone kullanıcısıyım batarya yememek için araştırarak oyun oynarım gündelik kullanırım yanına a54 aldım yok o diyo exynos çok kötü yok bu diyo be akıllı nerden biliyon kötü olduğunu telefonu çökelte çökelte yaşatsa firima bunu üretirmi ben buna her oyunu denedim her ne varsa arka planda açtım deneme amaçlı şuanda optimize şekilde gram bi takılma dahi yok telefonu hor hor kullanırsan ne işlemci olursa olsun kasar şimdi çok övdüğün seneye ondan sonraya kasar ömürlük ömrüde sizin kullanımınıza bağlı internetten öyle böyle inanıp sallamayın ben yoksa bu telefonu almazdım milletin iki üç lafına bakıp, orta sekmentin canavarı idarelik aldım herkeze tavsiyem alın paşa paşa temiz temiz kullanın.
13 Comments
BerkayTorun
Active Level 6
Diğer
Katılıyorum bazen sırf kötülemek için işlemciye ekrana laf ediyorlar. Ekran amoled de olsa TFT de olsa OLED de olsa aşırı aşırı **bleep** olduğunu düşünmüyorum(istisnalar olabilir). 5bin tl'lik telefon ile 30bin tl'lik telefon bir olmuyor. Herkese söylüyorum ne kadar ekmek o kadar köfte.
BÜ41_A546E
Active Level 6
Diğer
Çok haklısın kardeşim sonunda benim kafa ya yav madem çok biliyon be kardeş tamam git al en kralını al en layikini al sonunda o telefonda gidicek neyini abartıyolar gram anlam veremiyorum sanki oyun telefonu oyun için üretmişler git al oyuncu bilgisayarı oyna git oyuncu telefonu al oyna samsung oyun telefonu değilki işlemcisi kötü olsun
Samsung80
Active Level 8
Diğer
Milletin lafına bakıp hareket etmeyeceksek senin bu yazdıklarında boşa gider. Şimdi milletin lafına bakalım mı bakmayalım mı?
BÜ41_A546E
Active Level 6
Diğer
Milletin lafına bakma demiyorum başta ne yazıyo kötüleyen onların lafına bakma istersen benim lafımada bakma bize göre hareket etmene gerek yok araştır neyi var neyi yok bilgi edin al kullan ben burda ne diyorum bi mal almışım bilgisiz kim varsa gelip kötülüyolar onu açıklamışım
darqLovE
Active Level 6
Diğer
Galaxy s21 5g kullanıyorum, batarya bu elkran parlaklığı kısık baya full kapalı alan, cihaz güzelde batarya exynoslarda berbat1700086223973_1700086223964_0.jpg
Alpointernet
Expert Level 1
Diğer
Büyük ihtimalle çoğu exynos kötüleyen kişi eski exynos deneyimlerinden veya gerçekten kötü olduklarından dolayı kötülüyor. Mesela s20 zamanlarında exynos ve snapdragon modelleri arasında çok devasa bir performans farkı vardı. Bu zamanlardan kalan bir kötü algı olduğunu düşünüyorum. Yeni exynoslar o kadar da rezalet değil.
darqLovE
Active Level 6
Diğer
S21 5g kardeşim, exynostan kimse performansı az diye şikayetçi değil, bataryayı içiyor, ve ısınıyorScreenshot_20231116_011008_Device care.jpg
0 Likes
Alpointernet
Expert Level 1
Diğer
Ben s21 demedim, s20 dedim. Ayrıca s21'de yinede exynosun performansı snapdragona göre daha az, s20 kadar çok arada farkları olmasa bile.
0 Likes
BÜ41_A546E
Active Level 6
Diğer
Hiç bişey yokki bu 1380 de daha hiç kasma olmadı
0 Likes