cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şarjım geç doluyor

(Topic created on: 08-17-2022 03:10 PM)
210 Views
ğ_ü
Active Level 5
Options
Diğer

Arkadaşlar selam geçen gün de bir post atmıştım sorunumun kablodan dolayı olduğunu sanıp yeni bi kablo almıştım ancak yine işe yaramadı her şarja taktığımda önce 20 30 saatleri gösteriyor sonra kablonun ters tarafını takınca düzeliyor napmam gerek

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba ğ_ü,

Durumu incelememiz için cihaz şarjdayken Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
ğ_ü
Active Level 5
Diğer
Hayır işte öyle olmuyor tak çıkar yapınca düzeliyor aslında hangi taraf olduğu önemli değil
GürkanA21s
Expert Level 1
Diğer
Merhaba

Öncelikle üzgünüm aynı sorunu bende yaşadım şarj soketinin değişmesi gerek.
ğ_ü
Active Level 5
Diğer
Anladım 😕 teşekkür ederim
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Aleykümselam

Sanırım kabloyu cihaza ters olacak şekilde takıyorsunuz düz doğru şekilde takmanız gerekiyor Yanlış şekilde takarsanız hata verebilir cihaz
ğ_ü
Active Level 5
Diğer
1 haftadır bu sorun var önceden yoktu ters düz **bleep** etmiyodu yani
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ilginç
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba ğ_ü,

Durumu incelememiz için cihaz şarjdayken Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes