cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Şaşırdım...

(Topic created on: 3 weeks ago)
205 Views
EminTuğra2011
Active Level 8
Options
Diğer
Bugün bir yakınımın A34 cihazını One UI 6.1 yazılımına yükselttim. Ben tabletim hızlı biliyormuşum. Meğerse kaplumbağaymış. Cihaz çok pürüzsüz olmuş. iPhone gibi animasyonlar var. Ben tabletim de kameradan çıkarken animasyonlar şekilden şekile girerken A34 modelinde yağ gibi akıyor. Bir A serisinin bir S serisinden iyi olması normal mi? Yoksa cihazımda mı sıkıntı var. Ya da Samsung'un yanlış satış politikası mı?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Diğer
bildirim paneline animasyon yazıp arattır ve bunları düzenle.İstediğin hız ve görseli bunlar katar1717027832602_1717027832572_0.jpg

View solution in context

Solution
by_silent
Active Level 4
Diğer
Animasyonlar cihazın performansını etkilemez. Animasyonları kapatmak daha hızlı çalışıyormuş hissi verir size. Beyninizi plesebo yapmak için animasyonları kapatın ve mutlu olun.

View solution in context

2 Comments
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Diğer
bildirim paneline animasyon yazıp arattır ve bunları düzenle.İstediğin hız ve görseli bunlar katar1717027832602_1717027832572_0.jpg
Solution
by_silent
Active Level 4
Diğer
Animasyonlar cihazın performansını etkilemez. Animasyonları kapatmak daha hızlı çalışıyormuş hissi verir size. Beyninizi plesebo yapmak için animasyonları kapatın ve mutlu olun.