cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

İzmir-Karşıyaka Başarı Servis İşçiliği Hakkında

(Topic created on: 05-18-2022 03:25 PM)
53 Views
TechnoBit
Active Level 8
Options
Diğer
Samsung servisleri hız konusunda ve servis karşılama konusunda gayet iyi ancak benim başvurduğum İzmir-Karşıyaka  Başarı Samsung yetkili servisi s20fe ve A71  Iki Cihazımı arka kameralarinda içinde birinde toz birinde tütun vardi  ve bu şekilde teslim ettiler tekrar basvurdumda bu sefer daha bulanık çekmeye başladı arka kamera ve yine basvurdum aradan 3 hafta geçti şu an ise arka kapak yapışkanlari kendiliğinden çıktı kendi servisine müracaat ediyoruz yetkili servis daha iyi titiz çalışırlar diye ancak şunu anladım yetkili servis olması önemli değil yapan ustanın titiz ve dikkatli olması gerekiyormuş arıza tespitini bile 3 başvuru sonrasında tespit edebildiler ve bu 3 ay sürdü 
3 Comments
Diğer
Suyla temas ettirirsen bütün devreleri yanar.
Diğer
Aynı şeyi ben de müşteri hizmetlerine söyledim ama yetkili servislerimizin hepsi belirli bir kalite standardını sağlamak zorundalar. Sağlayamazlarsa yetkileri devam etmez cevabını aldım.
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba TechnoBit,

Ürün sorununu çözümlememiz için iletişim bilgileriniz ve kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail kanalımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes